Як підібрати покриття для теплої підлоги.

Система «Тепла підлога» дуже зручна як в квартирі, так і в приватному будинку, оскільки дозволяє контролювати температуру в приміщенні не тільки за допомогою радіаторів. Правильно встановлений стать не потребує додаткового доступі до нього, тому підлогове покриття для нього може бути практично будь-яким. Тим не менш, при виборі необхідно враховувати деякі фактори.
Інструкція
1
У кухні або ванній кімнаті, де необхідна підвищена стійкість до забруднень і вологи, використовуйте керамічну плитку. Це найдоступніший за ціною і в той же час надійний матеріал. Завдяки величезній різноманітності можна підібрати оптимальний варіант практично до будь-якого інтер'єру, при цьому враховуйте не тільки колір, але і фактуру.
2
Для приміщень з підвищеними механічними навантаженнями, наприклад, в коридорах, громадських установах, в поліклініках, в лікарнях вибирайте натуральний камінь або керамограніт. Ці матеріали чудово поєднуються з кабельним або водяним теплою підлогою, при цьому володіють привабливим зовнішнім виглядом і довговічні. Завдяки хорошій теплопровідності натурального каменю система «Тепла підлога» в цьому випадку може використовуватися як основне опалення.
3
Якщо тепла підлога лише доповнює основну систему обігріву приміщення, вибирайте покриття з більш низькою теплопровідністю, наприклад, ламінат або ковролін. Вони краще утримують тепло, тому досить системи потужністю 100-110 Вт/м2. При виборі матеріалів врахуйте, що товста підкладка, а також утеплюючий шар можуть зменшити обігрів поверхні.
4
Не варто вибирати в якості підлогового покриття для «Теплого статі» паркет, оскільки він вимагає особливого догляду. Для того, щоб між паркетними дошками не утворилися тріщини, необхідно підтримувати в приміщенні постійний рівень вологості і певну температуру.
5
Якщо ви все-таки хочете встановити дерев'яне покриття для теплої підлоги, вибирайте паркетну дошку або пробку. При цьому дуже важливо правильно провести монтаж: температура підлоги при експлуатації не повинна перевищувати 27? С, якщо ж вона вища - поставте додаткові радіатори. Щоб не помилитися, попередньо проведіть аналіз тепловтрат приміщення і звірте всі дані за таблицями теплового потоку, потужності і температури для системи «Тепла підлога».
Затишок квартири не в останню чергу визначається колірними рішеннями. Пол в цьому відношенні не є винятком. При виборі матеріалу і кольору покриття необхідно дотримуватися певних принципів.
Інструкція
1
Пол повинен допомагати в сприйнятті решті обстановки в квартирі. Найбільш бажаний тут нейтральний колір. Якщо в кімнаті є примітні предмети інтер'єру, вишукані меблі, підлога не повинен привертати до себе увагу.
2
У Росії дуже часто зустрічаються підлоги з керамічної плитки, які відрізняються красою і довговічністю. Крупноформатна плитка більше підійде для великих приміщень. Іноді підлоги виготовляють з натурального каменю. Втім, він не кожному доступний за ціною, тому частіше можна побачити підлогу з вапняного туфу.
3
Деякі воліють підлоги дерев'яні, причому, чим старіше виглядає дерево, тим привабливіше підлогу. Темні тони деревини виглядають набагато виграшніше світлих. Слід мати на увазі, що колір підлоги багато в чому визначається функцією приміщення. Так, плитка у ванній кімнаті повинна бути більш світлих відтінків, бажано використовувати білий колір.
4
Килимові покриття в приміщеннях повинні бути нейтральних кольорів. Такий принцип слід застосовувати і при виборі інших дорогих речей, які можуть прослужити не один рік - орієнтуйтеся на нейтральні кольори. Це в якійсь мірі гарантує, що такі речі не вийдуть з моди. Пол и з каменю та дерева бажано покривати килимами великого розміру.
5
Пол и, виконані з дерева, вимагають спеціальної обробки. Їх рекомендується піддавати відбілюванню і натирати спеціальними засобами. Світлі відтінки для підлоги не підходять по чисто практичних міркувань, оскільки вони швидше брудняться.
6
Що стосується килимових покриттів ручної роботи, то вони повинні займати весь простір кімнати, це надає приміщенню велику привабливість. Килимові доріжки можуть бути як традиційних забарвлень, так і виконаними в еклектичному стилі. Кольори переважно вибирати яскраві та насичені, але в той же час цілком нейтральні.
7
Тенденції сучасної моди - використання в оформленні статі мармуру, граніту, традиційних вовняних килимів. У більш південних широтах, відрізняються великою кількістю світла і тепла, дуже вдало виглядають підлоги вугільно-чорного кольору. Керамікою тут зловживати не слід, але якщо фінансові можливості дозволяють, віддавати перевагу слід природному каменю.