Як знайти для Контакту статуси.

Статус в соціальних мережах, без сумніву, відіграє дуже важливу роль. Його задача - відбити внутрішній світ, душевні переживання або, навпаки, веселий настрій власника персональної сторінки ВКонтакте. Однак не завжди самому можна підібрати слова, які проілюструють ваш стан.
Інструкція
1
Знайти статуси для Контакту можна в самій соціальній мережі, використовуючи її функціонал. Відкрийте свою сторінку ВКонтакте. У верхній правій частині знаходиться плашка «Спільноти», клікніть по ній. На сторінці, в правій частині вказані типи спільнот, виберіть «Сторінка».
2
Потім в графу «Пошук», яка знаходиться в самій верхній частині вікна, введіть слово «Статуси» і натисніть клавішу «Введення». Відкриється список всіх спільнот з таким назва в соціальній мережі. Клікніть по вподобаному спільноті і перегляньте його стіну, на якій зазвичай розміщуються всі статуси.
3
Щоб помістити статус до себе на сторінку, клікніть «Мені подобається» - «Розповісти друзям». На вашій стіні ВКонтакте відобразиться статус, як перепост від спільноти. Якщо ви не хочете, щоб співтовариство, з якого ви перепостили статус, було видно вашим друзям, то просто скопіюйте вподобаний статус зі стіни спільноти.
4
Для цього виділіть текст статусу та натисніть комбінацію клавіш ctrl + c (копіювати). Відкрийте свою сторінку ВКонтакте, клікніть по плашці «Що у Вас нового?», Натисніть ctrl + v (вставити) і «Відправити».
5
Також знайти статуси для Контакту можна за допомогою пошукових систем, таких як Яндекс, Google або Mail.ru. Відкрийте вікно пошуковика і введіть рядок пошуку «Статуси для соціальних мереж», натисніть «Введення». Пошукова система запропонує список сайтів, що містять необхідну інформацію.
6
Відкрийте одну з веб-сторінок, запропонованих пошукачем. Як правило, статуси, що містяться на сайтах, поділяються за категоріями: любов, дружба, філософія, гумор і т.п. Виберіть підходящу рубрику і клікніть по ній, щоб побачити список статусів. Виділіть найбільш вподобане висловлювання, натисніть комбінацію клавіш ctrl + c (копіювати). Відкрийте свою сторінку ВКонтакте і опублікуйте статус.