Що не обгоріти на сонці.

З приходом літа число бажаючих підставити шкіру ласкавим сонячним променям зростає день від дня. Але в гонитві за модним шоколадним відтінком важливо засмагнути без опіків, щоб не нашкодити своєму здоров'ю.
Вам знадобиться
  • Сонцезахисний крем.
Інструкція
1
Перед походом на пляж визначте, до якого типу відноситься ваша шкіра. Чим вона світліша, тим коротше має бути час перебування на сонці. Пам'ятайте про те, що ультрафіолетові промені роблять свій вплив не тільки при прямому контакті з шкірою, також вони проникають через хмари і розсіяну тінь листя дерев, тому повністю захиститися від них неможливо.
2
Щоб шкіра не обгорають, не менше ніж за чверть години до виходу на сонце необхідно нанести на неї спеціальний захисний засіб. До цього не рекомендується митися в душі з використанням миючих засобів, так як вони змивають з шкіри природний жировий шар, службовець додатковою перешкодою на шляху сонячних променів. Чим вище фактор захисту обраного крему, тим довше можна перебувати на сонці. Але навіть в цьому випадку перші контакти з ультрафіолетом повинні бути мінімальними за тривалістю і не перевищувати 20-30 хвилин. Регулярно оновлюйте захисний засіб, особливо після контакту з водою.
3
Як би не хотілося отримати рівний загар відразу, не перебуваєте на сонці в період його підвищеної активності, тобто в денний час. Засмага є природною захисною реакцією шкіри і утворюється в результаті вироблення меланіну, на кількість якого тривалість одночасного сеансу засмаги вплив не має. Якщо ж вас хвилює питання того як не обгоріти на сонці, то найкраще засмагати вранці і після 16 годин.
4
Перед поїздкою на відпочинок в теплі країни бажано кілька разів відвідати солярій. Сонячна активність в таких місцях набагато вище і попередня підготовка шкіри допоможе уникнути опіків.
Корисна порада
Якщо сонячний опік все-таки з'явився, необхідно виключити перебування на сонці до повної регенерації шкіри, інакше можна погіршити становище. Домашні засоби для зняття больових відчуттів - це кисломолочні продукти, які можна наносити на уражені ділянки тонким шаром.