Як відправитися в похід компанією.

Велика компанія туристів дає можливість не тільки приєднатися до формованої групі, а й замовити послугу з організації походу для групи, що складається тільки зі своїх. Можна все влаштувати самостійно, але з допомогу турфірми, що спеціалізується на походах, дозволить отримати професійного інструктора і ряд супутніх послуг.
Вам знадобиться
  • - гроші на оплату путівок;
  • - індивідуальне спорядження (може надаватися турфірмою і входити у вартість путівки);
  • - одяг відповідно до рекомендацій організаторів походу;
  • - засоби захисту від комах.
Інструкція
1
Вивчіть пропозиції туроператорів, що спеціалізуються на організації активного відпочинку, по цікавить вас регіону. При виборі бажаного регіону паралельно розгляньте різні можливості заощадити на дорозі до місця початку походу і назад. Наприклад, групові знижки на авіа- та залізничні квитки.
2
Визначте свої очікування щодо походу: в який час для вас переважно туди вирушити, який тип краще підходить всім учасникам групи (піший, кінний, водний, комбінований, лижний). Вирішіть також для себе, чи згодні ви на участь у поході інших туристів або хотіли б відпочити виключно своєю компанією. Від цього залежить стратегія вашого подальшого спілкування з туроператором.
3
Зв'яжіться з фірмою-туроператором найзручнішим вам з доступних способів і озвучте всі свої побажання. Якщо вас не влаштовує жоден з пропонованих варіантів спробуйте обговорити можливість організації додаткового походу для вас у зручні дати. Чим більше ваша компанія, тим вищі шанси на позитивну відповідь і прийнятну ціну з розрахунку на одного учасника. Організацію додаткової групи варто обговорити і у випадку, коли місць у формованої для всієї вашої компанії не вистачає. Швидше за все, турфірма охоче піде вам назустріч, але для цього їй потрібно мати достатньо ресурсів: інструкторів, продуктів, спорядження, транспорту для доставки вашої групи на маршрут і т.п. Тому чим раніше ви почнете обговорення свого варіанту з представниками туроператора, тим краще.
4
Обговоріть з туроператором всі деталі і, якщо все влаштовує, приступайте до бронювання. Найчастіше для цього потрібно зробити часткову або повну передоплату, але можливий варіант і розрахунку на місці перед початком маршруту.
5
Вивчіть уважно рекомендації турфірми з підготовки до походу. Дізнайтеся, яке необхідне спорядження можна взяти в прокат за окрему плату, а яке входить у вартість путівки, які додаткові послуги та за скільки можна придбати на місці (наприклад, лазня або страховка від укусу кліща, яку часто вигідніше і простіше придбати на місці, ніж в своєму регіоні). Особливо ретельно підійдіть до вимог щодо одягу та індивідуальної аптечки. Не соромтеся задавати представникам турфірми питання в міру їх виникнення.
6
Прибудьте до призначеного часу до стартової точки і вирушайте на маршрут.