Як в контакті видалити всі повідомлення. Як в контаков видалити написане повідомлення.

На сайті «ВКонтакте», як і в будь-яких інших соціальних мережах, можна вести переписку з усіма користувачами. Вся історія переписки зберігається з самого початку вашої реєстрації на сайті, ви можете видалити її повністю за своїм бажанням.
Вам знадобиться
  • Доступ в Інтернет, реєстрація на сайті «ВКонтакте».
Інструкція
1
Зайдіть на свою сторінку на сайті «ВКонтакте», заповнивши поля для логіна і пароля. Далі виберіть зі списку опцій, що знаходяться зліва від головної фотографії вашої сторінки, позицію «Мої повідомлення» (шоста за списком). Клікніть на неї один раз лівою кнопкою мишки. Таким чином, ви перейдете на сторінку з усією своєю листуванням. Першими перед вами постануть отримані повідомлення від усіх ваших контактів.
2
На даній сторінці, в її верхній частині, поруч із зазначенням кількості всіх діалогів (наприклад: «Ви отримали 5411 повідомлень») натисніть один раз лівою кнопкою мишки на опцію «Показати у вигляді повідомлень». Після цього перед вами з'явиться сторінка з усіма вашими повідомленнями з моменту реєстрації на сайті.
3
Якщо повідомлень не так багато, то ви можете видаляти їх поштучно, по черзі натискаючи на опцію «Видалити» лівою кнопкою мишки один раз, що знаходиться з правого боку від кожного повідомлення. Якщо кількість досить велика, в верхній частині сторінки з лівого боку знайдіть рядок «Виділити: все, прочитані, нові». Натисніть лівою кнопкою мишки на опцію «все», після чого з правого боку від повідомлень в квадратиках з'являться позначки-галочки. Далі у верхньому правому кутку сторінки знайдіть кнопку «Видалити» і натисніть на неї один раз лівою кнопкою мишки. Буквально через секунду повідомлення зникнуть.
4
видалили після цієї операції тільки ті повідомлення, які в даний момент відкриті на сторінці. Якщо їх багато, то алгоритм видалення доведеться виконати кілька разів. Після того, як з відправленими повідомленнями ви закінчите, можете пройти у вкладки «Відправлені» і «Спам», розташовані вгорі сторінки і точно таким же чином їх почистити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=N-aitQczUq4
Корисна порада
Видаляти повідомлення ви можете на свій розсуд, адже якщо ви не будете очищати повідомлення, якість роботи з сайтом «ВКонтакте» анітрохи не постраждає.
Якщо ви активний користувач соціальної мережі «ВКонтакте», у вас там, напевно, є багато друзів, передплатників і тем для обговорення. З часом у вкладці «Повідомлення» накопичується занадто велика історія переписки. Тоді виникає необхідність в частковому або повному видаленні поштових діалогів.
Інструкція
1
Відкрийте будь-який інтернет-оглядач і увійдіть в свій профіль соціальної мережі. Для цього необхідно на відкрилася головній сторінці ввести свій логін і пароль. В вертикальному меню, ліворуч від фотографії, натисніть на вкладку «Мої повідомлення».
2
Перед вами відкриється список отриманих повідомлень. У верхній лівій частині станиці розташована строчка, в якій необхідно вибрати повідомлення, які ви збираєтеся видалити: «Все», «Прочитані» або «Нові». Клікніть мишкою по одному з пунктів (припустимо, «Все»). Праворуч автоматично з'являться три кнопки: «Видалити», «Позначити як прочитані», «Відзначити як нові». Клікніть по «Видалити», і ви повністю видаліть відмічені повідомлення на відкритій сторінці. Проробивши те ж саме з іншими сторінками, можна очистити список повністю.
3
Для вибіркової очищення пошти, поставте галочки навпроти окремих повідомлень і видаліть їх. Не забудьте і про наступних сторінках.
4
Якщо з'явилася необхідність видалити переписку з якимось конкретним контактом, можна скористатися таким методом. У списку знайдіть будь-яке повідомлення цієї людини і клікніть по посиланню, що містить текст повідомлення користувача. Внизу відкрилася сторінки, відшукайте рядок «Показати історію повідомлень з ...». Клацніть по ній мишкою. Відкриється «Історія повідомлень». Праворуч знайдіть напис «Показати все». Натисніть на неї, і вона перетвориться в «Видалити все». Клікніть по рядку. У діалоговому вікні підтвердіть видалення. Таким чином, ви позбудетеся від усіх повідомлення даного контакту.
Зверніть увагу
Набагато швидше видалити весь список повідомлень «ВКонтакте» можна за допомогою деяких програм. Але довіряти помічникам, скачаним зі сторонніх сайтів, може бути небезпечно. Ці програми можуть використовуватися для копіювання ваших логіна і пароля, які ви вводите для входу в свій аккаунт «ВКонтакте».