Як завантажувати драйвера.

Драйвера - це спеціальні програми, які забезпечують роботу всіх пристроїв комп'ютера. В операційній системі Windows є можливість провести їх автоматичний пошук в інтернеті і завантажити на комп'ютер. Як це зробити розберемо на прикладі Windows Vista, в інших операційних системах цей процес аналогічний.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» в лівому нижньому куті дисплея. Клацніть правою кнопкою миші пункту «Комп'ютер». У меню, виберіть рядок «Властивості».
2
На екрані з'явитися вікно «Система». Зліва, на панелі завдань, виберіть «Диспетчер пристроїв». Операційна система видасть запит на підтвердження його відкриття, натисніть «Ок». У разі, якщо на вашому комп'ютері встановлений пароль адміністратора, то введіть його.
3
Перед вами відкриється консоль з переліком всього встановленого на комп'ютері устаткування. Виберіть пристрій, драйвер якого хочете завантажити, і клацніть по ньому правою кнопкою миші. Натисніть на пункт "Оновити драйвери».
4
У меню, клацніть на рядок «Автоматичний пошук оновлених драйверів». Комп'ютер виконає пошук на комп'ютері та в інтернеті. Дочекайтеся відповіді системи. У разі, якщо відповідні драйвера будуть знайдені Windows завантажить і встановить їх.
Корисна порада
Якщо драйвери автоматично не завантажені і встановлені, то знайдіть їх в інтернеті самостійно, і скачайте на свій комп'ютер.