Де купити костюм на випускний.

Закінчився останній дзвінок, здані всі іспити і залишається останній момент - випускний вечір. Це одне з найважливіших подій у житті учнів, студентів, і готуватися до нього варто заздалегідь, ретельно продумуючи кожну деталь, у тому числі і такий важливий елемент, як покупка костюма.
Інструкція
1
Перегляньте всі торгові точки в місті, в яких здійснюється продаж костюмів. Зазвичай в цей час такий товар є ходовим, і власники магазинів намагаються завозити його у великій кількості. Під час пошуку заходите в усі магазини як в дорогі, так і в дешеві - це збільшить ваші шанси на покупку дійсно стоїть речі. У перших майже завжди є товари зі знижкою, ну а по друге магазинах часто трапляються якісні та недорогі костюми.
2
При покупці обов'язково звертайте увагу на те, як сидить костюм. Найдорожча одяг може виглядати погано, якщо підібрати неправильний розмір і фасон. Піджак не повинен тиснути в плечах, с'ежіваться при ходьбі, а штани і рукави не повинні бути короткими.
3
Якщо в звичайних магазинах ви нічого не знайшли, спробуйте пошукати костюм в інтернет-магазинах. Але купувати товар краще тільки в тих, де одяг буде доставлена кур'єром, і її можна буде повернути в разі, якщо костюм вам не підійшов. У подібних магазинах можна замовити відразу кілька моделей, щоб після примірки вибрати підходящий. При цьому обов'язково враховуйте терміни доставки товару, щоб він випадково не прийшов уже після випускного вечора.
4
Зшийте костюм. Коли ви не можете знайти підходящу фігурі модель і розмір, замовте костюм дослідної кравчині. Вона повинна обов'язково спеціалізуватися на чоловічих костюмах, адже їх пошиття відрізняється від пошиття інших виробів і вимагає певного рівня майстерності. З нею ж узгодьте фасон і матеріал, з якого буде зшитий костюм. Обов'язково враховуйте час, необхідний для виготовлення даної одягу. А також будьте готові до того, що перед випускним вечором кравчині завантажені більше звичайного.