Як купити гарячий тур.

Бажаючи провести відпустку далеко від дому, люди звертаються у всілякі туристичні агентства. Дані фірми можуть запропонувати путівку на будь-який смак і гаманець. Також вони надають гарячі тури.
Інструкція
1
Палаючим туром прийнято вважати путівку, термін продажу якої закінчується. Туроператор, щоб не втратити всю вартість, знижує ціну, в деяких випадках ви можете заощадити на подорожі до 70%. Якщо гарячий тур в країну з візовим режимом, путівку продають за півтора-два тижні, цей час необхідний для оформлення візи. Якщо ж для в'їзду в країну віза не потрібна, тур продають за кілька днів.
2
Щоб стати володарем хорошого палаючого туру, стежте за пропозицією туроператорів на їх офіційних сайтах. Або зверніться у фірму і попросіть їх повідомляти вам про нові пропозиції. Заздалегідь поясніть, куди бажаєте поїхати, щоб вам не пропонували зовсім інше. Рано чи пізно ви знайдете щось підходяще, але не кидайтеся на першу-ліпшу пропозицію. Добре все обміркуйте, інакше ви можете зіпсувати собі довгоочікуваний відпочинок.
3
Визначившись з подорожжю, зверніться в агентство і зробіть заявку на резервування готелю, а також квитків. Коли оператор підтвердить заброньований тур, вам необхідно в найкоротший термін сплатити вартість путівки. Договір з вами укладуть вже після оплати.
4
Звертайтеся тільки до відомих туроператорам, які вже зарекомендували себе на даному ринку послуг, оскільки інакше ви можете наштовхнутися на шахраїв. Порадьтеся з друзями або родичами, які вже користувалися даним видом послуг і залишилися цілком задоволені.
Зверніть увагу
Чим солідніше туристичне агентство, тим більшу знижку воно може собі дозволити.
Корисна порада
Пам'ятайте, що відмовитися від туру після його оплати неможливо. У разі відмови вам потрібно буде сплатити неустойку, рівну повної вартості палаючого туру. Тому, замовивши путівку, не затягуйте оплату і організацію подорожі, інакше можете не встигнути і втратити свої гроші.