Як вибрати литі диски б/у.

Литі диски є дорогим задоволенням. Тому деякі автовласники з різних причин (наприклад, економія грошових коштів тощо) розглядають варіанти придбання вже б/у «литва». Щоб потім не шкодувати про зроблений вибір, слід врахувати деякі важливі моменти.
Вам знадобиться
  • - газета з оголошеннями;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Перш за все, подивіться дані про відповідний розмір легкосплавних дисків для вашого авто. Зазвичай ця інформація вказана в керівництві по експлуатації транспортного засобу, на наклейці в бардачку або внутрішній стороні люка паливного бака. Потім вирішите, де будете купувати потрібний вам товар. Є маса різних варіантів: на авторинку, автосервісах, по оголошенню в інтернеті або газеті, у друзів, знайомих і т.д. Зважте всі «за» і «проти» різних способів придбання.
2
Врахуйте, що недостатньо вибрати тільки дизайн і бажаний розмір, необхідно звертати увагу на більш важливі параметри. Наприклад, посадковий розмір кріплення диска на маточину (діаметр центрального отвору, кількість отворів для конусних болтів, відстань між ними і т.п.), а також зсув поверхні диска, прилеглої до маточини (виліт колеса). Хоча в останньому параметрі допускаються відхилення в декілька міліметрів, але це може привести до небажаних наслідків: зменшення вильоту створює додаткове навантаження на підвіску і підшипники маточин, а його збільшення може пошкодити гальмівний вузол.
3
Уважно огляньте вибрані диски. Адже вони можуть мати дефекти, які негативно позначаться на безпеці водіння і на ходових якостях автомобіля. Тому литі диски не повинні мати видимих ушкоджень. Крім того, легко вдарте по ним залізним предметом. Якщо звук дзвінкий - непомітні оку мікротріщини відсутні. Пошкоджені - видають глухий звук. На поверхні легкосплавного диска допустимі подряпини, які не впливають на експлуатаційні властивості і прибираються шліфуванням.
4
Зверніться в найближчу автомайстерню або СТО і перевірте загальний стан обраних примірників на балансувальне верстаті. Тим самим ви зможете перевірити відхилення від паралельності, ексцентричність овода і посадкової площини, і т.п. Попросіть майстра оцінити втому металу, так як кількість пройдених кілометрів відіб'ється на стані диска надалі.
Корисна порада
Якщо купуєте диски під вже наявні шини - виміряйте ширину обода. Пам'ятайте, що при використанні занадто вузьких або широких дисків порушуються їздові показники покришок.
Литі диски для автомобілів набувають все більшої популярності. І пов'язано це не тільки з їх зовнішньою красою. Доведено, що легкосплавні диски міцніші і зносостійкі. Однак, щоб вони відповідали всім пропонованим їм вимогам, потрібно їх правильно підібрати.
Інструкція
1
В першу чергу зверніть увагу на ширину обода. Експерти радять орієнтуватися на таке правило: вона повинна бути на 25-30% менше, ніж ширина самого профілю. Не варто вибирати ні дуже широкі, ні дуже вузькі диски, адже це впливає на профіль шини, що, в свою чергу, погіршує її експлуатаційні характеристики. Через неправильно підібраною ширини диска ви ризикуєте понизити реакції на поворот, опір відведенню від перешкоди і бічну жорсткість.
2
Не менш важливим показником, який необхідно враховувати при виборі литого диска, є його діаметр. Останнім часом намітилася тенденція по збільшенню монтажного діаметру диска. Це дозволяє застосовувати для колеса нізкопрофільную гуму. Вона дає автомобілю можливість розвивати велику швидкість і мати кращу маневреність на дорозі. І якщо, у випадку зі штампованими дисками, при такому збільшенні профілю гуми збільшується маса колеса (що неприпустимо), то легкосплавні диски подібною проблемою не володіють. Однак враховуйте, що збільшувати діаметр колеса можна не більш, ніж на 1 дюйм.
3
Не забудьте при виборі литих дисків перевірити і діаметр розташування кріплень. Дана величина більш відома як PCD (Pitch Circle Diametr). Також важливо і кількість отворів, розрахованих під кріплення. Тому фахівці рекомендують по можливості вибирати штатні литі диски. В іншому випадку достатньо легко помилитися на пару міліметрів, адже стандартно лиття роблять з досить великим допуском по діаметру. Невідповідність отворів і діаметрів кріплень призведе до того, що кріплення диска до колеса не буде повним, тобто частина кріплень залишиться незатянутой. Мало того, що при русі ви будете чути характерний звук, так ви ще ризикуєте втратити колесо в дорозі.
4
Важливе значення при виборі литого диска має і діаметр центрального отвору. Штатні комплекти дисків виготовлювач підганяє під маточину диска. Інші ж виробники збільшують на кілька міліметрів даний отвір. Це потрібно враховувати при установці диска на вісь. Тому при покупці потрібно подбати ще й про придбання додаткового комплекту перехідних кілець, які допоможуть надійно зафіксувати диск.
5
Ну і, звичайно ж, дуже важливо підібрати диск відповідно до вильотом колеса. Так зазвичай називають відстань, яке знаходиться між поздовжньої площиною обода і кріпильною площиною. Уважно поставтеся до даного показника. Адже виліт може бути різним - нульовим, негативним і позитивним. Від цього залежить керованість автомобілем. Підбирати виліт необхідно строго відповідно до того, який визначив виробник. Інакше ви ризикуєте перенавантажувати колісні маточини і підвіску. А це, в свою чергу, призведе до дорогого ремонту.
Зверніть увагу
Як правильно вибрати литі диски? Вирішивши поставити на свій автомобіль що щось красиве і виділити його з маси, Ви зробили правильний вибір, зупинившись на дисках. Можна купити диски і більшого діаметра, ніж «штатні», укомплектувавши їх низькопрофільною гумою (зовнішній діаметр колеса залишиться колишнім). При використанні литих дисків така «рокіровка» цілком виправдана: вага колеса майже не збільшується, а виглядає набагато краще.
Корисна порада
Чим литі диски відрізняються від сталевих? Основними відмінностями литих дисків від сталевих є вага, ціна, а також зовнішній вигляд - про це знають усі. Литий диск, в середньому, на 30-40% легше сталевого, що істотно впливає на керованість автомобіля і знижує навантаження на підвіску. У будь-якому випадку слід пам'ятати, що взимку безпечніше і комфортніше їздити на високопрофільної гумі, і особливо це стосується саме литих дисків, тому на зиму правильніше вибирати найменший допустимий виробником автомобіля діаметр диска.