Як уникнути сонячного удару. сонячний удар 2:00 на сонці.

Сонячний удар - це вид теплового удару, який виникає через перегрів голови при довгому знаходженні на сонці. Основні його симптоми: головний біль, млявість, блювота, висока температура, шум у вухах. При важкій формі сонячного удару можливий летальний результат. Існує кілька дієвих методів для його профілактики.
Вам знадобиться
  • - головний убір з натуральних світлих тканин;
  • - одяг вільного покрою з натуральних тканин світлого відтінку;
  • - прохолодна вода;
  • - фрукти, овочі і нежирні продукти.
Інструкція
1
Не виходьте влітку при високій температурі і яскравому сонці на вулицю з непокритою головою - це найдієвіший метод. Краще всього використовувати головний убір з натуральних тканин світлого відтінку для більш дієвого відображення сонячних променів. Також носите одяг вільного покрою з натуральних світлих тканин. Не надягайте одяг з щільних тканин, особливо прогумовану і синтетичну. Протягом дня намагайтеся частіше приймати прохолодний душ.
2
Пийте більше рідини, щоб не було зневоднення організму. При цьому вода не повинна бути холодною, пити її потрібно досить часто, невеликими порціями. Небажано пити алкоголь, каву і міцний чай. Не переїдайте, в жаркий період це також може привести до сонячного удару. Не вживайте жирні і висококалорійні продукти. Намагайтеся їсти фрукти, овочі і прохолодну їжу. Найкраще виходити на сонце тільки через годину після їжі.
3
Уникайте тривалих прогулянок опівдні, надмірних спортивних навантажень, а також занять важкою фізичною працею, як, наприклад, на дачі або будівництві. Отриманню сонячного удару сприяє висока вологість повітря, як на пляжі, тому ризик отримати його там набагато вище. Також не засинайте на сонці, так як це майже гарантовано призводить до перегріву організму, який часто супроводжується тепловим або сонячним ударом.
4
Більш схильні сонячному удару пенсіонери, діти, люди, які страждають на цукровий діабет, надмірною вагою і хронічними захворюваннями серцево-судинної системи і дихальних шляхів. Людям, що входять в ці категорії з 12 до 16 годин краще знаходитися в добре охлаждаемом і провітрюваному приміщенні. Намагайтеся не виходити на вулицю.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що симптоми сонячного удару з'являється через кілька годин після перебування на сонці.