Як управляти персоналом.

Завдання керівника - зуміти згуртувати колектив, надати співробітникам підходящі умови для роботи і домогтися найбільшої ефективності праці. При цьому дуже важливо навчитися правильно управляти персоналом, інакше всі ваші старання не приведуть до потрібного результату.
Інструкція
1
Добийтеся поваги підлеглих і постарайтеся стати прикладом для них. Співробітники не повинні говорити, що їх керівник розважається замість того щоб працювати, часто спізнюється, вживає спиртні напої в робочий час, без смаку і безглуздо одягається і т.п. Станьте взірцем для наслідування і намагайтеся демонструвати свою високу кваліфікацію і любов до роботи, адже тільки тоді ви зможете вимагати того ж від інших.
2
Остерігайтеся пліток. По-перше, не давайте приводу обговорювати ваше особисте життя, успіхи, невдачі і т.п. По-друге, самі не поширюйте плітки і намагайтеся присікати їх, якщо пліткар особисто з'явився обговорити з вами чергову новину. Все інтриги, конфлікти між співробітниками дуже заважають роботі в колективі, і ваше завдання - звести ризик їх виникнення до мінімуму.
3
Будьте справедливі. Якщо ви обіцяли карати за запізнення або затягування терміну здачі робіт - карайте, інакше персонал зрозуміє, що ні ви керуєте їм, а він - вами. Якщо один співробітник скаржиться на іншого - намагайтеся оцінити ситуацію об'єктивно і прийняти правильне рішення, не керуючись при цьому особистими симпатіями чи антипатіями.
4
не перетворювати на тирана. Щоб ефективно управляти співробітниками, потрібно навчитися знаходити з ними спільну мову, а в деяких випадках і індивідуальний підхід до кожного. Персонал повинен знати, що ви готові вислухати конструктивні пропозиції, прислухатися до чужої думки. Якщо будь-яка ініціатива в колективі карана, співробітники навряд чи діятимуть ефективно. Це, зрозуміло, в першу чергу стосується представників творчих професій.
5
Ретельно стежте за виконанням обов'язків. В деяких випадках можна попросити співробітників складати звіти про виконану роботу, або надавати вам план на день або на тиждень із зазначенням, що саме було зроблено. Не пускайте все на самоплив, але і не робіть контроль надто суворим. Просто кожен співробітник повинен знати, що і коли йому слід зробити, а також що буде у випадку, якщо він не впорається зі своєю роботою.