Як вибрати хороший самовчитель гри на гітарі.

Музичні та книгарні, а також спеціалізовані сайти в інтернеті рясніють численними книгами і самовчителями по грі на гітарі. Правильний вибір керівництва по оволодінню інструментом дозволить вам освоювати ази «гітарної грамоти» із задоволенням.
Інструкція
1
Вибравши який-небудь самовчитель, вдумайтесь в його назву. Вивчіть опис та короткий зміст. Випишіть на папір ті пункти, які змогли б, на вашу думку, вам допомогти. Потім позначте цілі, яких ви бажаєте досягти за допомогою даної книги. Якщо самовчитель не відповідає цим завданням, відкладіть її. Заняття по ньому стануть марною тратою часу, краще підберіть більш підходяще керівництво.
2
Ознайомившись із змістом, виберіть для себе один розділ, який, в залежності від поточних музичних цілей, є для вас в даний момент найбільш цінним. Прочитайте його повністю, виділіть для себе головне. Це може бути будь-якої музичний прийом, теоретична довідка, аккордовая прогресія або фраза. Виберіть єдину річ, здатну найбільш сильно вплинути на вашу гру і музичний ріст.
3
У самовчителі гідне місце має бути відведено навчанню постановці рук. Надалі це дозволить вам грати все, що тільки ви захочете, і руки при цьому не будуть заважати вам.
4
Так, наприклад, на сторінках книги «Гітара» Річарда Чепмена дуже докладно і зрозуміло, викладено про те, як правильно затискати струни, як тримати і налаштовувати гітару. У ній описані різні техніки гри, зрозуміло викладено теоретичні основи музики, а також інформація про зберігання інструменту та догляді за ним.
5
Багато корисної інформації ви знайдете в самовчителі, подібних керівництву Марка Філіпса і Джона Чаппел «Гітара для« чайників ». Починати навчання з них не рекомендується, однак як джерело додаткової довідкової інформації вони будуть дуже до речі.
6
В якості наочного посібника учню грі на гітарі також рекомендується використовувати відео-уроки. Подивіться, наприклад, майстер-клас Віктора Зінчука. Завдяки відеозйомці з п'яти камер можна з різних сторін добре розглянути, як грає майстер. Крім того, в комплекті з «Відео-школою» йдуть ноти експонованих в ній творів.
7
Крім друкованих та відео матеріалів існує багато сайтів-самовчителів. Посібник «Самовчитель акомпанементу», розроблене клубом пісні, спрямоване на надання допомоги тим, хто бажає навчитися акомпанувати на гітарі шестиструнної. Гітарна школа А. Носова допоможе пройти самоосвіта по курсу шестиструнної гітари, оволодіти нотною грамотою і вивчити елементарну теорію музики. Цей самовчитель познайомить вас з позначенням нот, їх тривалістю, положенню на грифі, а також запропонує майстер-класи, уроки і матеріал до різних музичним творам.
Завдяки розвитку інтернет-технологій навчитися грі на гітарі тепер можна, не виходячи з дому. Досить завантажити і встановити на свій комп'ютер навчальний інтерактивний курс. Він допоможе вам без праці опанувати теорією і практичними навичками гри на гітарі.
Скачайте «Інтерактивний курс гри на гітарі», відвідавши інтернет-ресурс Piok.ru. Він являє собою детальний мультимедійний підручник, за допомогою якого ви зможете досконало освоїти цей чудовий інструмент. Програма забезпечена зручним інтерфейсом, що включає відображення необхідних матеріалів (нотні аркуші, розташування пальців на грифі, табулатури). Є опція цифровий настройки інструмента.Прі допомогою даної програми ви зможете створювати власні акорди, зберігаючи їх в базі даних. У програмі є система розпізнавання нових акордів під час виконання. Крім того, ви можете самостійно створювати унікальні послідовності аккордов.Данная програма передбачає тринадцять варіантів відображення кожної схеми і таблиці на екрані монітора (все мається 900 таких варіантів). Потрібні табулатури та схеми демонструються на гитарном грифі. Є можливість вибрати зручне для вас розташування елементів інтерфейса.Любие навчальні матеріали (нотні аркуші, табулатури, послідовності гармонік) можна в будь-який момент роздрукувати на принтері. Наявний в програмі цифровий тюнер дозволить ретельно налаштувати вашу гітару.Іздателем курсу є компанія «Акелла». Інтерфейс програми представлений російською мовою. Системні вимоги: ОС Windows 98SE/ME/2000/XP, 128 Мб ОЗУ, Pentium 300 МГц, 32 біт-сумісна відеокарта, 100 Мб на HDD, Windows-сумісна звукова карта, 8xCD-ROM, DirectX 8. Формат: ISO, розмір програми: 1,27 Гб.Данний самовчитель можна скачати також і на інших сайтах: necessary-soft.net, alexsoft.ru і т.д. Крім того, відвідавши ресурс diamond-warez.net, крім вищевказаного інтерактивного самовчителя ви зможете скачати різні відеоуроки і відеокурси, навчальні грі на гітарі по різним методикам.