Як знайти на роботу водія.

Якщо вам потрібен на роботу водій, по суті, у вас є два варіанти. По-перше, найняти людину на ваш автомобіль. По-друге, домовитися з найманими водієм, щоб він працював на своєму власному автомобілі. У кожного з цих варіантів є свої особливості.
Інструкція
1
Щоб знайти на роботу водія на ваш автомобіль, пошукайте відповідні оголошення про пошук роботи, або подайте власне. У ньому додатково вкажіть марку автомобіля, на якій належить працювати. Однак, знайшовши на роботу водія, ви можете зіткнутися з проблемою не дуже дбайливого ставлення до вашої власності з боку найманого працівника. І яку б гарну ви не платили йому зарплату і навіть незалежно від його офіційного працевлаштування, вам доведеться витрачати додаткові кошти на регулярний ремонт автомобіля і контролювати, чи не зливає Чи водій ПММ, поки ви відсутні, і не змінює чи нові запчастини на старі. Уникнути подібних проблем допомагає інший варіант.
2
Спробуйте знайти на роботу водія з власним транспортом, який підходить під ваші умови. Якщо вам потрібен водій для бізнесу, наприклад, регулярних перевезень продукції, то найманець - це, мабуть, найбільш оптимальний варіант. Знайти на роботу такої людини ви можете двома способами. Вкажіть в газетному оголошенні, що вам потрібен водій з власним транспортом для роботи по вашим маршрутам або заявками. Тим, хто буде дзвонити по оголошенню, називайте ціну відсотків на 10-15 нижче середньої ціни, що склалася в вашому місті. Як правило, середню ціну встановлюють фірми-посередники, які якраз і утримують цей відсоток з оплати водіїв.
3
Спробуйте також скористатися послугами і фірм-посередників. Як правило, кістяк їх працівників складають перевірені й досвідчені водії, які не підводять роботодавців. Попрацювавши так деякий час, ви зможете переманити до себе на роботу водія -наемніка з хорошим досвідом роботи.