Як бути красивою і розумною. Як змінитися зовні і внутрішньо.

Кожній дівчині приємно чути на свою адресу компліменти. Не тільки з приводу зовнішності, а й гостроти розуму. Домогтися визнання краси в наш час легко. Що стосується розуму, то тут потрібно час.
Інструкція
1
Розум і освіта - різні поняття Бути розумним зовсім не має на увазі під собою дві вищі освіти. Наприклад, за плечима у Коко Шанель був релігійний притулок, де її навчили тільки шити і читати біблію. Вона ж любила літературу, розбиралася в живописі і музиці, була близько дружна з усіма даруваннями того часу і мала приголомшливе почуття гумору.
2
Отже, вам буде потрібно виконати такі завдання, щоб стати розумною: 1. Читайте художню літературу. Достоєвського, Толстого, Булгакова, Золя, Бальзака, Уалда та інших відомих письменників. Ваш словниковий запас збільшиться, розуміння багатьох життєвих ситуацій проясниться. Читайте книги по рекомендації, детективи та жіночі романи відкладіть до кращих часів. Спершу читайте все підряд, щоб мати базу для порівняння. Згодом ваш смак сформується, і ви станете ізбірательнее.2. Знайдіть собі друга, якого вважаєте більш ерудованим або розумним, ніж ви. Якщо в найближчому оточенні такого немає, читайте блоги відомих людей, біографіі.3. Спілкуйтеся якомога більше на різні теми, якщо вам щось незрозуміло, попросіть розповісти докладніше. Краще здаватися дурним, ніж бути таким на самому деле.4. Заведіть блокнот і записуйте туди всі незрозумілі слова і поняття. Увечері навпроти кожного пункту напишіть пояснення, яке знайдете в словнику. Розумна людина не просто знає багато складних термінів, він вміє використовувати їх в разговоре.5. Вирішуйте головоломки й завдання. Математичні, логічні, на уяву, на ерудицію - це розвине у вас логічне і евристичне мислення. Корисно також ознайомитися з принципами логіки. Тоді ви будете розуміти, які судження вірні, які ні і як правильно мисліть.6. Розбирайте будь-яку тему з вивчення базових знаній.7. Задавайте питання: «Чому так?», «Що це означає?», «Як можна по-іншому?». Будьте допитливі і відкриті новим знаніям.8. Дізнавайтеся різні думки з однієї і тієї ж проблеми. Потім розмірковуйте вголос, розглядаючи кожен аргумент. Подумайте, чи згодні ви з ним. Далі сформуйте свою точку зору з цієї теми і постарайтеся її з ким-небудь обговорити. Можливо, ви спочатку будете помилятися, але з часом до вас стануть пріслушіваться.9. Зробіть мова чистою і приємною. Позбавтеся від грубих і засмічують її слів.
3
Краса поняття багатогранне У минулі століття пластичних операцій не робили, в ходу, в основному, були тільки біла пудра і оксамитові мушки. Під рукою у сучасної дівчини коштів для преображення не злічити. Проблема тільки одна: як правильно ними скористатися, щоб стати красивою.
4
1. Добре себе розгляньте. Випишіть всі особливості вашого тіла та обличчя. При цьому, не розділяючи, що погано, а що хорошо.2. За допомогою книг, інтернету, стилістів, візажистів навпроти кожного пункту випишіть поради: по корекції і використанню. Наприклад: повна фігура - коригуючий білизна, красиві ноги - короткі юбкі.3. Використовуючи отримані вказівки з вибору одягу, складіть декілька варіантів нарядів: повсякденний, на вечір і т.д. Враховуйте колірну гамму, якщо вам складно визначитися самій - відвідайте стіліста.4. В одному з нарядів сходіть в перукарню, де вам зроблять красиву стрижку, з урахуванням ваших побажань і особливостей. Візьміть за правило відвідувати перукаря раз в 1,5 месяца.5. Після того, як гардеробна заповниться правильної красивою одягом, вивчіть правила макіяжу. Зараз існує безліч літератури з даного питання. При виникненні складнощів зверніться до професійного візажиста. 6. Виберіть парфум, який характеризує вас найбільш повно. 7. Після того, як ви навчитеся поєднувати і одягати речі, які йдуть саме вам, робити акуратний, коригуючий макіяж. Навчіться легко і красиво ходити.