Як приготувати м'ясний рулет. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Основною перевагою м'ясних рулетів перед іншими стравами з фаршу, наприклад, котлетами, є те, що вони виглядають незвично, зате процес їх приготування займає не дуже багато часу і не вимагає таких трудовитрат.
Вам знадобиться
    • м'ясний фарш;
    • продукти для начинки;
    • сіль;
    • перець;
    • фольга.
Інструкція
1
Оберіть фарш для м'ясного рулету. Оптимальним варіантом для цієї страви є суміш яловичого і пісного свинячого, в пропорції приблизно 50 на 50, оскільки перший занадто жорсткий, а другий дуже жирний. Для виготовлення невеликого рулету вам буде потрібно 500-600 грам перекрученого м'яса.
2
Додайте у фарш сіль і чорний мелений перець за смаком, ретельно перемішайте його. Залиште помаринувати протягом декількох хвилин.
3
Займіться начинкою для рулету. Ви можете вибрати будь-які продукти, що добре поєднуються з фаршем. Ось декілька варіантів: пасеровані моркву, обсмажену цибулю, залитий яйцем, гриби або болгарський перець.
4
Розкачайте фольгу і помістіть невеликий квадратний шматок на стіл.
5
Викладіть весь фарш на фольгу. Сформуйте з нього квадрат, стежте, щоб товщина шару була приблизно однаковою.
6
Помістіть начинку на шар фаршу, розподіліть рівномірно, залиште по периметру 2 см фаршу незакритими.
7
Підтягніть ближній до вас край фольги, акуратно сформуйте внутрішній завиток руками. Піднімаючи і відтягуючи фольгу від себе, скачайте весь рулет. Загладьте бічні краї, щоб начинка не випадали.
8
Повністю оберніть рулет фольгою, щоб сік від нього не витікав на форму для випікання.
9
Помістіть форму з рулетом в розігрітий до 180 градусів духовку на 20 хвилин.
10
Розріжте або розсуньте фольгу таким чином, щоб рулет перебував у своєрідній ємності, а рідина не витікала. Зачерпніть столовою ложкою виділився з фаршу сік, полийте їм верхню поверхню м'ясного делікатесу. Проробляйте цю процедуру через кожні 2-3 хвилини протягом півгодини. Завдяки цьому на рулеті утворюється красива запечена скоринка.
11
Розріжте готовий рулет на шматочки шириною 2-3 см, розкладіть по тарілках. Таке блюдо також є гарною закускою, якщо подавати його в холодному вигляді.