Як зробити Яндекс стартовою сторінкою.

Пошукова система Яндекс - одна з найбільш популярних. Щоб кожен раз не набирати адресу сайту в адресному рядку, убодно зробити Яндекс стартовою сторінкою.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - один з інтернет-браузерів: Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome.
Інструкція
1
У браузері Інтернет Експлорер вверху сторінки виберіть меню «Сервис», зайдіть в розділ «Властивості оглядача». У вікні, відкрийте вкладку «Загальні». Вставте в поле «Домашня сторінка» адреса Яндекса, починаючи з http://. Внизу вікна натисніть «Ок».
2
Якщо ваш інтернет-браузер Опера, в головному меню вверху сторінки зайдіть в пункт «Інструменти». В випав списку виберіть останній пункт «Загальні настройки». У закладці «Загальні» в рядок «Домашня» впишіть адресу сайту, натисніть «Ок».
3
В Мозілли вверху сторінки в меню «Налаштування» зайдіть в пункт «Настройки». Далі в полі «Домашня сторінка» напишіть потрібну адресу і натисніть «Ок».
4
У правому верхньому кутку сторінки Гугл Хром клацніть на іконку «Налаштування», у випадаючому списку виберіть пункт меню «Параметри». Далі в розділі «Основні» в підрозділі «Початкова група» відзначте пункт «Наступні сторінки». Впишіть в цей пункт адресу Яндекса. Після цього не треба натискати «Використовувати поточні сторінки».