Як здати дачу на літо.

Якщо у вас є дача в передмісті або сільській місцевості, бажання підзаробити на ній непогані гроші в літній період цілком зрозуміло. Такі котеджі користуються величезною популярністю у жителів мегаполісів, втомлених від смогу і пробок.
Інструкція
1
Якщо у вас на дачі повно дорогих меблів або ви недавно зробили якісний ремонт і боїтеся за його збереження, краще здати її родичам або друзям. Як мінімум - хорошим знайомим. Чужаки можуть привести ваше житло в абсолютну непридатність для нормального проживання. Обдзвоните рідню і приятелів, повідомте їм про те, що здаєте дачу на літо. Додайте пост з відповідною пропозицією в соціальних мережах. Цілком можливо, вам доведеться трохи знизити розмір оплати за оренду. Зате проживають будуть дбайливо ставитися до житла.
2
Здати дачу на літо можна і за допомогою опублікування безкоштовних оголошень в різних газетах та інтернет-сайтах. Напевно, у вашому регіоні вистачає подібних ЗМІ, розмістити оголошення в яких можна за допомогою телефонного дзвінка, СМС-повідомлення або електронного листа. В текст оголошення включіть інформацію про розташування вашої дачі, її житлоплощі і зручностях. Залиште як мінімум два контактних телефонних номери для підстраховки. Вам доведеться періодично відвідувати здається житло, щоб перевірити його нормальний стан.
3
Надійність і порядність наймачів житла буде на совісті ріелтора, якщо ви звернетеся до послуг ріелторського агентства. Уклавши з ним письмовий договір, ви покладете на нього обов'язки по страховці житла та підбору потенційних мешканців. Звичайно ж, вам доведеться частину виручених коштів віддати в якості агентської винагороди, але воно того варте. При виборі фірми для співпраці, дотримуйтеся обережності: агентства-шахраї можуть здавати одну і ту ж дачу кілька разів, уклавши з вами «липовий» договір. Тому, віддайте перевагу відомим на ринку нерухомості компаніям.