Як відправити контейнер на Україну.

При переїзді на нове місце проживання або навіть просто при від'їзді на тривалий період неминуче постає питання транспортування чималої кількості речей. Коли необхідно перетин кордону іншої держави, гострота проблеми зростає в рази. І межа між Росією і Україною - не виняток.
Інструкція
1
Продумайте список речей, необхідних для відправки. Оцініть, наскільки вони вам необхідні на новому місці. Можливо, щось краще залишити взагалі. А інші речі буде простіше продати і купити схожі на новому місці (нехай навіть і старі). Не забувайте, що чим більший об'єм і вага вантажу, тим більше ви за нього заплатите.
2
Пам'ятайте про те, що вам, можливо, доведеться заплатити за розмитнення вантажу. Це залежить від багатьох факторів: громадянство якої країни має відправник і одержувач, з якою метою транспортуються речі, який транспорт задіяний при відправці та ін.
3
Ретельно упакуйте вантаж. Від надійності упаковки залежить, в якому вигляді ви отримаєте його в кінцевому пункті. Та й у пункті відправлення навряд чи у вас візьмуть погано укладені речі для закладки в контейнер.
4
Визначте тоннаж контейнера, в якому помістяться ваші речі. Вони бувають мало-, середньо- і великотоннажні. Втім, при зверненні в спеціалізовану транспортну організацію вам у цьому допоможуть. Виберіть найбільш оптимальний для вас транспорт, яким ви відправите контейнер. Ваш вантаж на Україну можна доставити багатьма способами: автотранспортом, залізничним транспортом, авіаперельотом і навіть морським шляхом.
5
Не всі транспортні компанії візьмуться за доставку контейнера на Україні (якщо немає угоди з цією країною, то контейнер просто не повернеться назад). Тому знайдіть ту фірму, в якої механізм таких перевезень вже налагоджений. Ось кілька відповідальних організацій, що займаються контейнерними перевезеннями на Україні: ЖелДорЕкспедіція (jde.ru), «Олімп Логістик» (olimp-logistic.ru), ТОВ «ТК Юл» (tkyul.umi.ru).
6
Перевезення контейнера на фурі, тобто автотранспортом, зручна тим, що ваш вантаж візьмуть у вашого будинку відразу на місці і, відповідно, точно також доставлять за адресою, вказаною в документах як пункт доставки. Якщо ви зупините свій вибір на залізничному транспорті, то вам доведеться доставляти вантаж на станцію самостійно, і одержувачу забирати на кінцевій станції теж самому. Але за окрему плату транспортна організація може запропонувати вам забрати контейнер від будинку і довезти його до станції. І на кінцевій станції теж цілком можлива доставка контейнера від станції до кінцевого пункту. Вантажно-розвантажувальні роботи в цьому випадку в прейскуранті передбачені. А ось в аеро- і морських портах ні доставка за адресою, ні вантажно-розвантажувальні роботи не проводяться. Тільки транспортивке. Так що в цьому випадку речі до літака і судну вам доведеться доставити самостійно.