Як запустити драйвер.

У кожного пристрою комп'ютера, наприклад у звукової карти, клавіатури, принтера і т.п. є свій драйвер . Якщо він відключений, то апарат не працюватиме. Запустити драйвер можна з Диспетчера завдань.
Інструкція
1
Для цього натисніть кнопку Win в нижньому ряду клавіатури. (На ній зображений логотип Windows). Перед вами відкриється меню «Пуск». Зайдіть в «Мій комп'ютер».
2
У вікні, клацніть правою кнопкою миші по порожньому місці, в меню оберіть пункт «Властивості». Перед вами відкриється вікно «Система».
3
У лівій бічній панелі вікна виберіть «Диспетчер завдань». Він являє собою програму, в якій відображається список встановленого на комп'ютері устаткування і налаштовуються властивості всіх перерахованих пристроїв.
4
Операційна система видасть вікно з питанням: чи відкривати їй Диспетчер завдань, натисніть «Ок». На цьому етапі, можливо, буде потрібно ввести пароль адміністратора.
5
У списку, устаткування виберіть пристрій, драйвер якого необхідно запустити. Клацніть по ньому подвійним клацанням лівої кнопки миші, перед вами відкриються властивості пристрою.
6
Перейдіть на вкладку «Драйвер» і натисніть кнопку «Задіяти» .Дождітесь звіту системи про виконання операції.