Як закріпити застібку на бусах. Як закріпити нитку в останній намистині перлового кольє.

Сьогодні мода дозволяє поєднувати в одному гардеробі вбрання і прикраси самих різних напрямків - від суворої класики до яскравого етно-стилю. Виготовлення саморобних бус - відмінна можливість створити дивовижні за своєю красою вироби, які привнесуть яскраві акценти в ваше образ. Однак пам'ятайте не тільки про дизайн, але і про надійність свого творіння. Найважливіший етап роботи над біжутерією - закріплення застібки на бусах.
Вам знадобиться
  • - намистини;
  • - капронова нитка;
  • - голка;
  • - двоє круглозубцев;
  • - затиск для вузла;
  • - сполучне кільце;
  • - замок-карабін;
  • - клей «Момент» або «Супер клей».
Інструкція
1
Купіть в магазині біжутерії спеціальну металеву застібку для бус. Приміром, вона може складатися з замка-карабіна, затиску для нитяного вузлика і з'єднувального кільця невеликого розміру. Підберіть фурнітуру, підходящу до основного стилю виконання і забарвленню бус.
2
Особливу увагу зверніть на якість з'єднувального кільця. Від фортеці цієї дрібної металевої деталі буде прямо залежати надійність застібки в цілому. Як правило, при складанні бус використовуються кільця діаметром 5-10 мм; товщина може варіюватися від 0,2 мм до 0,9. Порадьтеся з продавцем - він підбере до замку-карабіну з'єднання відповідного артикулу.
3
Нанизайте намистини на здвоєну капронову нитку (волосінь) за допомогою товстої голки. Що залишився «хвіст» робочої волосіні просмикніть в отвір, розташований на краю затиску для вузла. Підтягніть фурнітуру щільніше до останньої намистині ряду і виконайте пару міцних вузлів.
4
Відріжте надлишок волосіні, залишивши вільний кінець довжиною приблизно в 3 мм. Акуратно підпалити його запальничкою або сірником, щоб розплавлена синтетика застигла у вигляді кульки. Для більш надійної фіксації вироби нанесіть на вузол 1-2 краплі клею «Момент» або «Супер клей».
5
З'єднайте металеве кільце і затиск. Для цього вам слід спочатку розкрити вільні кінці фурнітури, а потім надійно притиснути їх. Покладіть кільце з'єднанням верх; притисніть один кінець круглогубцами, а другий потягніть до себе другими щипцями. Деталь повинна розкритися по перпендикулярній осі! Щоб закрити кільце, стисніть його круглогубцами.
6
Отже, з одного кінця бус ви встановили затиск і кільце. Тепер з протилежного боку прикраси поставте замок-карабін. Він також оснащений затискачем для вузла. Зафіксуйте його на кінчику робочої волосіні за зразком кроків №№3-4.
7
Застібка для бус готова. Щоб надіти прикрасу на шию, вам потрібно розкрити карабін, вставити його в соединительное колечко і знову закрити.
Зверніть увагу
Чи не раздвигайте кінці колечка паралельно столу - після цього фурнітурі буде вкрай складно повернути первісну форму.
Корисна порада
Для зручного регулювання довжини саморобної біжутерії придбайте спеціальний карабін з ланцюжком. Ви зможете використовувати в якості з'єднувального елемента її необхідна ланка, а вільно звисаючий кінець фурнітури послужить додатковим декором.