Як скачати Instagram. Як встановити інстаграм на комп'ютер.

Завантаження та установка мобільного клієнта для обміну фотографіями Instagram на пристрої, що працюють під управління iOS, не представляє складності і здійснюється через магазин додатків App Store. Установка цієї ж програми на Android-девайси може бути виконана кількома способами.
Інструкція
1
Найбільш простим способом установки додатка Instagram на пристрій, що працює під управлінням Android, є використання програми Android Market. Для того щоб купити вбрання додаток, зайдіть в Market Enabler і скопіюйте файл з розширенням .apk в карту пам'яті. Скористайтеся встановленим файловим браузером (Android File Browser, EStrongs File Explorer і пр.) Для того, щоб відкрити завантажений файл і запустити програму установника.
2
Альтернативний метод завантаження і установки додатка Instagram полягає в використанні програми InstallAPK на настільному комп'ютері. При цьому додаток встановлюється на комп'ютер, а після цього переноситься на телефон. Скористатися цим способом можуть тільки власники смартфонів HTC.
3
Ще один метод установки додатка Instagram - через мобільний браузер. Для цього запустіть використовуваний браузер телефону і напечатайтеcontent://com.android.htmlfileprovider/sdcard/instagram.apkв адресному рядку. Не забувайте перенести завантажений файл із розширенням .apk на карту пам'яті мобільного пристрою. Іншим варіантом того ж змісту може послужити синтаксис file:///sdcard/instagram.apk.
4
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізовану утиліту adb для використання ще одного методу установки додатка Instagram. Розархівуйте завантажений дистрибутив в корінь системного диска і знайдіть папку з ім'ям ім'я_диска: \ fastboot-tools. ПерПеренесіте в неї завантажений файл із розширенням .apk.
5
Розкрийте меню "Налаштування" на мобільному пристрої і перейдіть в пункт «Додатки». Розгорніть посилання «Розробка» і виберіть розділ «Налагодження по USB». Застосуйте прапорець в однойменній рядку.
6
Викличте головне меню комп'ютера, натиснувши на кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Виконати». Надрукуйте cmd в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти командного рядка, натиснувши на кнопку OK. Введітеcd ім'я_диска: \ fastboot-toolsadb-windows.exe install instagram.apkв тестове поле інтерпретатора команд і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши на функціональну клавішу Enter.