Як не спізнитися на рейс.

Пасажири, які подорожують на літаку, повинні знати, що прибувати в аеропорт необхідно за пару годин до вильоту. Ви повинні встигнути пройти реєстрацію і здати речі в багаж. Щоб своєчасно дістатися до аеропорту і не запізнитися на реєстрацію, необхідно заздалегідь спланувати маршрут і вчасно виїхати з дому.
Інструкція
1
Зберіть багаж за день до поїздки, щоб в день вильоту не витрачати час на упаковку речей. Це дозволить вам спокійно зібратися і доповісти необхідні речі напередодні вильоту. Збираючи валізу, врахуйте його вагу. Дізнайтеся допустимі вагові кордону для багажу, щоб в аеропорту вам не довелося витягувати зайві речі або витрачати час на оплату додаткового збору за перевищує норму вагу в окремій касі.
2
Не забудьте в першу чергу покласти в сумку, яку ви візьмете з собою в салон, документи і квитки на літак (якщо ви придбали електронний квиток через інтернет, вам знадобиться тільки паспорт). Може статися, що по дорозі в аеропорт ви згадаєте про забутий паспорті, без якого неможливо пройти реєстрацію, і витратите додатковий час на повернення додому.
3
Заздалегідь дізнайтеся маршрут до аеропорту. Ви можете знайти дану інформацію на офіційному сайті аеропорту. Якщо ви вирішили скористатися громадським транспортом, з'ясуйте розклад електрички, автобуса або Аероекспрес. Якщо ви добираєтеся на автомобілі, розрахуйте приблизний час у дорозі з урахуванням пробок і світлофорів.
4
Якщо ви приїхали в аеропорт за кілька хвилин до закінчення реєстрації, а близько стійок стоїть велика черга, яку ви не встигнете пройти, зверніться до стійки реєстрації запізнилися пасажирів, якщо така є у вашому аеропорту. Врахуйте, що дана послуга для тих, хто запізнився громадян є платною.
5
Якщо ви подорожуєте без багажу, можете скористатися зручною послугою - онлайн-реєстрацією, яка здійснюється заздалегідь через інтернет. Переваги цієї послуги в тому, що вам не доведеться стояти в черзі до стійок реєстрації, що істотно заощадить ваш час. Також ви зможете самостійно вибрати собі місце в салоні літака.
Згідно археологічним розкопкам, перші люди в районі, де зараз стоїть місто Жуков, з'явилися на початку 2 століття. Так що місце цілком собі древнє, адже спочатку тут жили в'ятичі. Раніше Жуков носив назву Угодскій завод, потім йому дали найменування Жуково - на честь маршала Георгія Жукова. А в 1996 році букву «о» в закінченні назви прибрали.
Інструкція
1
Найбільш легкий спосіб подорожі до Жукова - це поїзд далекого прямування. Можна сісти на рейс «Москва - Калуга», який два рази на день від'їжджає від Київського вокзалу російської столиці, і їхати до станції «Обнінськ». А потім на зупинці «Вокзал» сісти в автобус №53 і їхати до зупинки «Жуков. Траса ». Загальний час, проведений в поїздці, становить 2 години 30 хвилин.
2
Можна також скористатися однією з електричок: «Москва - Обнінськ», «Москва - Калуга-1», «Москва - Калуга-2» або «Москва - Малоярославець». Треба вийти на станції «Обнінськ», а потім сісти на автобус №53 і дістатися до зупинки «Жуков. Траса ». Загальний час в дорозі - 2 години 45 хвилин.
3
Багато варіантів поїздки з Москви в Жуков на автобусі. Відповідно до першого, треба сісти на автостанції «Теплий Стан» на рейс «Москва - Чорна грязь» і їхати до зупинки «Жуков. Траса ».
4
Якщо слідувати другому варіанту, то на тій же автостанції «Теплий Стан» можна купити квиток на автобус «Москва - Обнінськ» і їхати до кінцевої. Після чого сісти на рейсовий автобус «Обнінськ - Жуків» і вийти на станції «Жуков. Траса ».
5
А ось якщо скористатися третім варіантом, то необхідно їхати на рейсі «Москва - Обнінськ» від автостанції «Новоясеневскій» до зупинки «Центральний автовокзал». Після чого, як і в другому варіанті, пересісти на рейсовий автобус «Обнінськ - Жуків» і доїхати до зупинки «Жуков. Траса ». Час, який доведеться витратити на дорогу у всіх трьох випадках, дорівнює 2 годинам 40 хвилинам.
6
Досить просто дістатися з Москви до Жукова на автомобілі. Є кілька варіантів подібної поїздки. Відповідно до першого, треба їхати по трасі А-130 через Апрелівку, Наро-Фомінськ, Балабаново і Обнінськ. Після чого повернути наліво, з'їхати з траси і рухатися по двосмугової дорозі до в'їзду в Жуков.
7
Якщо слідувати другому варіанту, то спочатку треба вирулити на Варшавське шосе і їхати через Подольск, Клімовськ і Чехов. А після Серпухова звернути на трасу А-10 і по прямій дістатися до в'їзду в Жуков. В обох випадках дорога до пункту призначення займе 2 години 30 хвилин.