Як приклеїти дзеркало на двері для шаф-купе.

Сучасні дизайнерські ідеї все частіше включають наявність дзеркал при оформленні будь-яких приміщень. Дзеркальними полотнами покривають не тільки колони і настінні панелі, але і дверці меблів, в тому числі шаф-купе. Одним з найпоширеніших способів установки дзеркал є їх монтаж за допомогою клею.
Вам знадобиться
  • - дзеркальне полотно;
  • - склоріз;
  • - голка;
  • - фен;
  • - вода;
  • - крейда;
  • - клей-герметик;
  • - стрічка з спіненого поліуретану.
Інструкція
1
Підберіть дзеркало такої товщини, щоб воно не стало перешкодою до руху дверей в пазах шафи-купе. Якщо придбане вами дзеркальне полотно не має обробленої кромки, або його форма і площа більше площі, відведеної під дзеркало на двері, зробіть його обрізку. Для цього, насамперед, зніміть мірки з двері шафи.
2
Акуратно покладіть дзеркало на рівну поверхню. Амальгама при цьому повинна знаходитися зверху. Перенесіть на полотно розміри. По лінії зрізу намочіть амальгаму розчином оцту або звичайною водою. Прикладіть правило і проведіть уздовж його краю крейдою. Потім візьміть голку і точно по лінії зрізу прорежьте амальгаму.
3
Переверніть дзеркальне полотно і склорізом проведіть лінію, симетричну лінії зрізу, проведеної за амальгамі. Металевою частиною склоріза постукайте по лінії. Коли скол стане помітним, обломити надлишки скла. Амальгаму просушіть феном.
4
Демонтуйте і розмістіть двері шафи так, щоб вона прийняла строго горизонтальне положення. Видаліть з поверхні пил і будь-які забруднення. В якості дрантя використовуйте тільки ті матеріали, які не залишають нитки і волокна. Якщо для очищення поверхні від забруднень довелося застосовувати чисті розчинники, обов'язково дайте їм повністю випаруватися перед нанесенням клеять речовин.
5
Використовуйте для монтажу дзеркала надійний, що не руйнує амальгаму, поліуретановий клей герметик і двосторонню стрічку на поліетиленовій спіненої основі. Спочатку нанесіть стрічку, розташовуючи її так, щоб при установці дверей на місце вона займала вертикальне положення. Рівномірно розподіляйте по поверхні смужки стрічки, кожна з яких повинна бути не менше 10 см в довжину. Після нанесення притисніть стрічку до поверхні, не знімаючи при цьому захисного соя.
6
Клей-герметик також наносите вертикальними смужками, кількість яких залежить від товщини і площі дзеркального полотна. Діаметр смуги, який регулюється зрізанням пластикового наконечника картриджа, повинен бути близько 6 мм. Наносите шматки не далі 10 см від країв дзеркала і не далі 5 см від приклеєною стрічки.
7
Приступайте до наклейки дзеркального полотна. Зніміть з нанесеною на дверцята шафи стрічки захисний шар. Покладіть дзеркало на двері і притисніть для рівномірного розподілу адгезиву і досягнення надійного контакту полотна з поверхнею стрічки.
8
Залиште приклеєне дзеркало в горизонтальному положенні на 24 години до повного затвердіння герметика. Температура повітря при цьому повинна бути не нижче 20 градусів.