Як зробити робочий стіл без ярликів.

Красиві шпалери для робочого столу приємно радують око. Але іконки від програм можуть зіпсувати зовнішній вигляд. Щоб зробити робочий стіл без ярликів, існує декілька способів.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для того щоб повністю сховати ярлики з робочого столу, натисніть на вільному місці екрану правою кнопкою миші. Виберіть в меню пункт «Упорядкувати значки». У спливаючому бічному підміню зніміть галку біля рядка «Відображати значки робочого стола». Після цього робочий стіл повністю очиститься від ярликів.
2
Ви також можете приховати панель задач, якщо хочете повністю очистити робочий стіл. Для цього необхідно натиснути правою кнопкою миші по панелі і в меню вибрати нижній пункт «Властивості». Відкриється вікно, в якому необхідно поставити галочку «Автоматично приховувати панель завдань» і застосувати виконані зміни. Панель буде автоматично ховатися і з'являтися тільки при наведенні на неї миші.
3
Ще один варіант, як зробити робочий стіл без ярликів, - завантажити і встановити скляні або прозорі іконки для програм. Якщо ви поставите скляну тему оформлення, вона буде автоматично замінювати все іконки прозорими. Такі ярлики сильно не виділятися, псуючи шпалери на екрані. Водночас вони ефектно підкреслять ваш робочий стіл.
4
Якщо ви повністю заховаєте ярлики, вам може бути не завжди зручно викликати програми через меню «Пуск». Можна створити одну папку з короткою назвою і прозорим ярликом і перемістити в неї весь вміст з робочого столу. Так у вас практично повністю очиститься екран монітора, і в той же час ви будете мати постійний доступ до потрібних додаткам.
5
Ще один варіант очищення робочого столу - створення декількох тематичних папок. Наприклад, всі програми та робочі програми можна перемістити в папку «Програми», ярлики ігор - в «Ігри», музичні композиції - в папку «Музика» тощо. Це не тільки дозволить очистити робочий стіл від нагромадження ярликів, а й систематизує робочий простір.
Зверніть увагу
Щоб знову відобразити ярлики робочого столу, вам необхідно поставити галочку навпроти значення «Відображати значки робочого стола».