Які придумати конкурси на рік вчителі.

Головним конкурсним заходом «Року вчителя» зазвичай стає конкурс професійної майстерності. Традиційно його проводять органи обласного управління. Щоб зробити конкурси оригінальними, до їх розробки потрібно залучити учнів та представників громадськості.
Вам знадобиться
  • - Положення про проведення конкурсу «Кращий учитель для дітей»;
  • - письмовий дозвіл органів міського управління на проведення конкурсних заходів;
  • - призовий фонд.
Інструкція
1
При розробці конкурсу «Кращий учитель для дітей» необхідно сформувати робочу групу. У кожному обласному центрі створені органи навчального самоврядування. Активні школярі, спільно з представниками міської комісії на кращого вчителя повинні розробити положення про організацію та проведення конкурсу. У Положенні чітко визначаються: цілі, вимоги до учасників, порядок і умови проведення Конкурсу. Мета повинна мати не тільки змагальну спрямованість, а й популяризаційну - привернути увагу громадськості до професії вчителя.
2
Рік вчителя стане незабутнім для школярів, якщо серед них будуть виявлені «кращі майбутні вчителі». У дні шкільного самоврядування учні проводять уроки замість своїх вчителів. Кожна школа повинна представити на конкурс кращих вчителів-дублерів, для яких в якості основного завдання буде запропоновано провести урок по улюбленому предмету. До складу журі мають входити як вчителі-професіонали, так і представники шкільних громадських організацій.
3
Для прояву творчих талантів дітей в «Рік вчителя» проводяться конкурси малюнків і шкільних творів. Конкурс малюнків «Мій улюблений учитель» серед учнів шкіл та «Мій майбутній учитель» серед вихованців дошкільних установ. Для творів пропонуються наступні теми: «Лист вчителю», «Учитель очима учня», «Мій учитель», «Учитель майбутнього», «Мій день у школі», «Роздуми про професію вчителя». Кращі роботи виставляються на стендах міста і публікуються в ЗМІ, сприяючи залученню суспільної уваги до професії вчителя.
Зверніть увагу
Чітку формулювання критеріїв для виявлення переможців з різних конкурсних номінаціях.
Корисна порада
При формуванні журі конкурсів звертайте увагу на включення до нього представників громадських організацій.