Як вибрати оливкова олія.

Сьогодні на нашому столі з'явилася маса продуктів, які раніше були недоступні. Таким стало і оливкове масло. Як тільки ми розсмакували цю дивину, оливкова олія стала обов'язковим продуктом в нашому раціоні і на полицях у супермаркетах.

Фронт з оливковою олією, може бути значним, але що, ж вибрати? Велика кількість етикеток, марок і написів, викликає масу питань. Щоб вибрати оливкова олія потрібно знати деякі особливості цього продукту.

Оливкова олія буває трьох видів.

1. Перший холодний віджим - вважається найкращим маслом. Його можна використовувати в салатах, як заправка до спагетті, сиру або до хліба. Це масло можна використовувати, як при готуванні, так і просто в їжу. Цей сорт має приємний ненавящевий аромат з нотами фруктового смаку. Кислотність цього продукту не перевищує 1 відсоток. Воно ж відноситься до найдорожчих.

2. Другий холодний віджим - має якість трохи нижче. Однак воно краще показує себе при смаженні і готуванні. Зовнішні показники не сильно відрізняються від першого сорту. Проте, кислотність цієї олії варіюється від 1 до 2 відсотків. Вартість його трохи нижче, ніж у випадку першого сорту.

3. Крім того, є масло суміш. Воно в різних співвідношеннях складається з рафінованого оливкового масла і натурального масла оливок. Не варто плутати це масло з міксами з оливкової олії та соняшникової олії. Ця продукція не витримає жодної конкуренції з оливковими маслами навіть найнижчої якості.

Коли вирішите вибрати оливкова олія, варто звернути увагу на країну виробника. Переважно до нас везуть масло з Греції, Іспанія та Італія. Найкраще грецьке масло. Справа в тому, що в цій країні самий жаркий клімат і тут оливки визрівають найкраще. Однак це традиційний погляд на речі, з яким італійці та іспанці зможуть посперечатися. Масла з різних країн відрізняються за смаковими якостями, і тут все залежить від ваших уподобань.

Вибираючи масло, зверніть увагу на цілісність упаковки і терміни придатності. Багато залежить від способу зберігання, але це простежити досить складно. Масло варто поранити поза холодильником, під впливом холоду воно починає замерзати і густіти. Колір масла, невірний помічник, так як він може варіюватися від світло оранжевого і до зеленуватого. Колір залежить від сорту оливок і часу, коли їх зібрали.

Оливкова олія - це джерело вітамінів і корисних речовин. Якщо у вас є можливість купувати це масло, то робіть це.