Як підключити ноутбук до бездротового інтернету. Який бездротовий інтернет краще підключити до ноутбука.

Коли ви встановили вдома Wi-Fi-роутер, ви стали більш мобільним і, можна сказати, провели інтернет в кожну точку квартири. Останній же практичний крок, який вам залишилося зробити - підключити ноутбук до бездротового інтернету, щоб повністю насолодитися усіма можливостями сучасного зв'язку.
Інструкція
1
Налаштуйте точку доступу в меню маршрутизатора. Вкажіть її назву, по якому ви зможете визначати її через інші пристрої. Введіть захисний код мережі, який не дасть іншим користувачам підключатися до вашого інтернету. Зробіть інші настройки відповідно до інструкції користувача роутера.
2
Для підключення до бездротового інтернету у вашому ноутбуці повинен бути встановлений Wi-Fi-модуль. Активуйте його. При цьому на ноутбуці загориться передбачений конструкцією діод, що сигналізує про включення модуля Wi-Fi.
3
Зайдіть ноутбуком в мережеві підключення та управління мережами. Проведіть пошук доступних підключень. Якщо у вас, наприклад, встановлена OC Windows Vista на ноутбуці, ви можете зробити простіше, зайшовши через меню «Пуск» в підміню «Підключення». У вікні, виберете відображення бездротових мереж. Нижче ви побачите доступні для підключення мережі.
4
Серед відображуваних мереж знайдіть назву вашої точки доступу, яку ви вводили в настройках маршрутизатора. Щоб підключити ноутбук до бездротового інтернету, виберіть цю мережу і натисніть кнопку «Підключитися». Комп'ютер запросить ввести код, який ви задавали одночасно з точкою доступу в настройках роутера. Ввівши код, ви зможете користуватися бездротовим Інтернетом з ноутбука.
5
Зайшовши в налаштування встановленого бездротового з'єднання, ви зможете вибрати різні опції з'єднання, наприклад, автоматична установка зв'язку при знаходженні в зоні доступності бездротової мережі, що може бути досить зручно, оскільки не вимагає постійного ручного підключення після завантаження ноутбука.