Як знайти ігри для Android.

Кількість ігор, створених для операційної системи Android, становить кілька десятків тисяч. Вони зберігаються у файлах формату APK, які можна скачувати з віртуального магазину Google Play.
Інструкція
1
Переконайтеся, що в телефоні розташована SIM-карта, куплена в тому регіоні, в якому зараз знаходиться сам апарат. Підключіть найдешевший з доступних вам безлімітних тарифів на передачу даних. Правильно налаштуйте точку доступу (APN). Її назва повинна починатися зі слова internet.
2
Якщо у вас ще немає облікового запису Google, отримаєте її. Для цього досить, наприклад, створити поштову скриньку в Gmail. Встановіть складний пароль.
3
Запустіть вбудований браузер операційної системи Android і перейдіть за його допомогою на сайт Google Play. Можна також запустити вбудоване в прошивку телефону додаток з тією ж назвою (у старих апаратах воно може носити назву Android Market, якщо оновлення ПЗ не вироблялося).
4
Перейдіть по посиланню «Увійти», після чого введіть ім'я користувача та пароль від облікового запису Google.
5
Знайдіть на сайті Google Play вкладки вкладки «Лідери» і «Категорії». За замовчуванням обрана перша з них - перейдіть в другу. Виберіть категорію «Ігри», а потім - бажаний жанр.
6
Переконайтеся, що сподобалася вам гра безкоштовна - під її ескізом повинна знаходитися кнопка «Встановити». Відкрийте в сусідній вкладці браузера будь-яку пошукову систему, після чого введіть назву програми, а через пробіл - слово malware. Так ви дізнаєтеся, чи є програма шкідливою. Якщо виявиться, що не є, натисніть на кнопку «Встановити», а потім для установки гри слідуйте підказкам на екрані телефону.
7
При бажанні натисніть на ескіз, і ви потрапите на сторінку програми. Тут ви зможете ознайомитися з її описом, прочитати відгуки про неї, дізнатися, які ще додатки створені тим же розробником. У лівому верхньому кутку сторінки буде розташовуватися кнопка «Встановити», яка діє так само, як і в попередньому випадку.
8
Шукати гри можна не тільки за категоріями, а й за ключовими словами і фразами. Для цього використовуйте поле введення, розташоване у верхній частині будь-якої сторінки сайту Google Play. Введіть рядок для пошуку, а потім натисніть кнопку з лупою. Незабаром ви побачите список програм, що відповідають заданим вами критеріям.
9
Завершивши роботу з магазином додатків, натисніть кнопку «Вихід».