Як оновити прошивку Samsung s5230. сумісного 5230 повернути заводські настройки.

Оновлення вбудованого мобільного телефону дозволяє стабілізувати його роботу. Практика показує, що встановлення нової версії прошивки виправляє помилки попередніх програм, що важливо при активному використанні мобільного пристрою.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель;
  • - MultiLoader.
Інструкція
1
Спочатку підготуйте мобільний телефон до процедури зміни прошивки. При роботі з телефоном Samsung s5230 вставте в нього нову sim-карту. Це не обов'язкова процедура, але вона знизить ризик збою під час прошивки, викликаного дзвінком на пристрій.
2
Заряджайте мобільного телефону. Це вкрай важливий пункт, тому що під час процедури прошивки апарат повинен бути відключений від мережі змінного струму.
3
Скачайте файли прошивки. Для їх пошуку краще використовуйте офіційний форум, присвячений мобільним пристроям Samsung. З даного ресурсу виконайте завантаження програми MultiLoader 5.
4
Підключіть до комп'ютера або ноутбука мобільний телефон. Для забезпечення безпеки пристрою під час прошивки використовуйте оригінальний USB-кабель, що постачається в комплекті з апаратом.
5
Після визначення мобільного телефону системою запустіть додаток MultiLoader. У першому діалоговому меню слід вказати тип платформи. Для телефону Samsung s5230 виберіть тип BRCM2133.
6
Переведіть мобільний телефон в режим завантаження мікропрограми. У вашому випадку необхідно утримувати кнопки додавання/зменшення гучності і включення апарату. Дочекайтесь появи напису Download на екрані телефону.
7
Поверніться до програми MultiLoader на натисніть кнопку Port Searсh. Коли використовуваний USB-порт відобразиться у вікні програми, натисніть кнопку Full Download для активації однойменного режиму.
8
Тепер по черзі додайте файли прошивки до кожної категорії. Для цього натисніть кнопки Browse, розташовані навпроти опису типу файлу. Цікавлять вас дані знаходяться в каталогах Calset і Bootfiles.
9
Для запуску процедури зміни прошивки натисніть кнопку Download. Телефон буде кілька разів перезавантажений в автоматичному режимі. Скиньте параметри апарату, ввівши код * # 1234 #.