Як замінити пластикові вікна.

Незважаючи на довговічність і практичність пластикових вікон, іноді з'являється необхідність їх замінити. Наприклад, вони перестали влаштовувати вас через непродуману конфігурації, глухих стулок, пожовклого покриття. Або ви вирішили встановити більш екологічні дерев'яні вікна.
Вам знадобиться
  • - послуги зморщок;
  • - нові вікна;
  • - досвідчені установники.
Інструкція
1
Визначте, яка конфігурація вам найбільше підійде. Глухі стулки значно зменшать загальну вартість вікна, але мити скло доведеться з ризиком для життя (якщо ви живете не на першому поверсі). Добре, якщо стулки будуть відкриватися в декількох режимах, для різного ступеня провітрювання.
2
Знайдіть надійну фірму, що займається установкою вікон. Зверніть увагу на наявність рекомендацій та позитивних відгуків. Не варто шукати найдешевші вікна - вони цілком можуть виявитися недостатньо високої якості. Відразу уточніть, які послуги може надати фірма - наприклад, завмер отвору, доставка вікон до будинку, підйом на поверх, демонтаж старих вікон, прибирання сміття тощо.
3
Викличте замерщиков, які вироблять точне вимірювання розмірів вікна. Ви можете зробити це самі, але в такому випадку врахуйте, що за неправильне виготовлення відповідатимете саме ви.
4
Виберіть час для установки пластикових вікон. Врахуйте, що при температурі нижче -10? монтаж сильно утруднений (через особливості монтажної піни). Встановлені в холодну погоду вікна навесні почнуть збирати конденсат, з щілин буде задувати. Якщо ж ви все-таки зважилися на установку взимку - перед укладенням договору уважно прочитайте пункти про гарантію та технічному обслуговуванні.
5
Перед приїздом установників з фірми закрийте всі меблі плівкою або винесіть її з кімнати, оскільки при демонтажі старих вікон утворюється дрібна цементний пил. Цей пил може вивести з ладу техніку, тому подбайте про її збереження. На час ремонту винесіть з кімнати квіти, приберіть дітей і домашніх тварин.
6
Якщо ви хочете заощадити і фірма йде вам назустріч, спробуйте деякі етапи установки пластикових вікон виконати самостійно. Наприклад, ви можете доставити вікна до свого будинку і занести на свій поверх, демонтувати старі рами і прибрати сміття. Але установку вікон краще довірити професіоналам, щоб не розчаруватися надалі.