Як вибрати цифровий диктофон.

Цифровий диктофон - це часом незамінна річ, яка може стати в нагоді не тільки студентам, а й журналістам, діловим людям. Адже він дуже зручний у використанні на семінарах, тренінгах та навіть переговорах. Він може стати в нагоді вам в будь-яких ситуаціях. Тому при виборі диктофон а, в першу чергу, визначитеся, для яких цілей він вам необхідний, і вже тоді приступайте до вибору конкретної моделі.
Інструкція
1
Для початку знайдіть інтернет-магазин або будь каталог в інтернеті, який пропонує цифрові диктофон и. Виходячи з ваших побажань, складіть необхідний список функцій, які повинні бути присутніми в диктофон е. Тоді ви легко зможете вибрати потрібну модель за привабливою ціною і задовольняє вашим вимогам.
2
Основним критерієм при виборі цифрового диктофон а повинна бути надійність, компактність і функціональність. Вибираєте диктофон , який буде зручний у використанні, займе мало місця, але в теж час в ньому будуть всі необхідні для роботи функції. Зверніть увагу на функціональні можливості: крім швидкого доступу до будь-якого фрагменту запису, ви можете також сортувати і індексувати записи, а деякі моделі диктофон ов дозволяють здійснювати нескладні монтажні операції.
3
Якщо ви плануєте записувати на диктофон великі обсяги інформації, то важливо буде наявність функції тривалої записи, можливості підключення диктофон а до комп'ютера для перенесення інформації. Так ви не тільки звільните пам'ять диктофон а, а й легше здійсните розшифровку аудіозапису за допомогою комп'ютера і спеціальних програм.
4
Якщо хочете мати відмінну якість запису, то вибирайте диктофон и з діапазоном записуваної частоти не вже 400-4000 Гц. Зазвичай людська мова знаходиться в межах 1500-4000Гц., А якщо, приміром, диктофон сприймає не більше 3000Гц., Голос співрозмовника ви можете просто не почути, такий запис розшифрувати буде сложнее.Вибрать цифрової диктофон досить просто, вам необхідно тільки визначитися з тими функціями, які він повинен виконувати. Головне - вибирайте те, що буде зручно в роботі, тобто оптимальне поєднання функціональності і компактності.
Зверніть увагу
Як вибрати цифровий диктофон? 1. Надійність, компактність, функціональність 2. Формат запису 3. З чого почати вибір? 4. Кількість і якість 5. Приємні доповнення. Причин, за якими вам може знадобитися диктофон може бути маса - від необхідності фіксувати бізнес-переговори до бажання час від часу записувати власні думки, не відволікаючись від водіння автомобіля.
Корисна порада
Важливий момент при виборі диктофона - можливість підключення диктофона до комп'ютера для перенесення запису. Якщо для вас це важливо - вибирайте цифровий диктофон - для цих цілей в них використовується шина USB. Однак зверніть увагу на те, що деякі моделі диктофонів не обладнані цим портом і єдина можливість скинути записи на комп'ютер - передати сигнал з виходу на навушники у вхід звукової карти - якість при цьому кілька погіршується.