Як заправляти кондиціонер.

При введенні в експлуатацію нового кліматичного обладнання, а також при сервісних роботах, буває необхідно заправити кондиціонер . Пам'ятайте, що до початку заправки з трубопроводу потрібно видалити все повітря і вологу за допомогою вакуумування. А а також розрахувати необхідну кількість холодоагенту. Якщо всі розрахунки вірні, то система буде ефективно і безперебійно працювати. Для того, щоб визначити, скільки буде потрібно холодоагенту при заправці кондиціонер а, існує декілька способів.
Інструкція
1
Заправка по масі. За допомогою спеціальних терезів ви зважуєте балон, перевіряєте кількість холодоагенту, необхідний обсяг заправляєте газом. Цей спосіб дуже простий в роботі і не вимагає багато місця для установки, але попередньо ви евакуіруете холодоагент і вакууміруете контур. Якщо ви знаєте кількість холодоагенту, то скористайтеся також заправним циліндром. Для цього підключіть балон до циліндра, заповніть до необхідного об'єму, а вже потім з нього заправляйте всю систему. Така заправка забезпечує високу точність і швидкість операції, але ємність циліндра порівняно невелика - всього 2-4 кг.
2
Заправка щодо тиску. Тут необхідні точні табличні дані виробника. За допомогою манометричного колектора до системи під'єднуєте балон з холодоагентом і невеликими порціями здійснюєте заправку. Після кожної заправки звіряє дані манометра з табличними, робите це доти, поки покази не співпадуть з даними виробника.
3
Заправку кондиціонер а можете здійснити за допомогою оглядового скла. Ви періодично спостерігаєте за станом холодоагенту. Якщо ви бачите постійний потік бульбашок, то це означає, що необхідно заправити систему. Заправляєте кондиціонер до повного зникнення бульбашок і встановлення рівномірного потоку рідини. Робите це порційно, щоразу домагаєтеся стабілізації давленія.Каждий з описаних способів має свої плюси і мінуси, і вибір на конкретному вигляді заправки кондиціонер а залежить від багатьох факторів. Але в будь-якому випадку, якщо вам необхідні послуги подібного роду, звертайтеся до професіоналів, у яких наявні не тільки знання, а й спеціальні інструменти. Тільки в такому випадку техніка прослужить вам довго і буде незамінним помічником.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=X9unY1aIsVQ