Як позичати гроші.

Ви прекрасно знаєте, що позичати гроші погано і краще обійтися без кредитів. Але життя часто вносить свої корективи, і у випадках, коли нічим платити за квартиру або ліки, найменше думаєш про моральний бік боргу. Є кілька варіантів позичити гроші, яким є для вас найбільш прийнятний, вирішуйте самі.
Інструкція
1
Позика в банкеОбратітесь в банк за кредитом. Не варто йти в перший-ліпший банк, що знаходиться поряд з вашим будинком. Зберіть інформацію про кредитні програмах в банках вашого міста, їх процентних ставках, страхових зборах і комісіях. Дізнайтеся, які документи потрібні для надання кредиту і чи потрібні поручителі. Звертайтеся в той банк, де переплата в результаті становитиме найменшу суму, а умови будуть здійсненні.
2
Позика у фінансових організаціяхЗайміте гроші у фінансовій організації. На відміну від банку, в таких організаціях діє спрощена схема видачі позички. Поручителі, довідки з місця роботи або величезний пакет документів не потрібні. Достатньо лише паспорта і другого документа, що посвідчує особу. Однак взяти в борг велику суму в подібних фінансових організаціях буває важко. Зазвичай вони дають в борг не більше 20 тисяч рублів, а процентна ставка у них в кілька разів вище, ніж у банку.
3
Позика в ломбардеВозьміте гроші в ломбарді, якщо вам є що залишити в заставу. Це досить зручний спосіб. Адже вам не доведеться продавати улюблене кільце або автомобіль, щоб дістати гроші. У ломбарді у вас буде можливість викупити дорогу вам річ, коли фінансові справи налагодяться. Але у такого позичання є і мінуси: по-перше, ви отримаєте набагато менше грошей, ніж могли б виручити з продажу майна, а по-друге, якщо ви не укладетеся в термін, який обумовлений у договорі з ломбардом, повернути свої речі буде неможливо .
4
Позика у знакомихПопросіте у знайомих або родичів грошей в борг. З одного боку це оптимальний вихід, т.к. друзі та рідні рідко відмовляють в подібних проханнях і ще рідше беруть відсотки за свої послуги. Але з іншого боку, є небезпека втратити друга або зіпсувати відносини з близькими, якщо вам раптом не вдасться повернути борг вчасно.
У житті нерідко виникають ситуації, коли для вирішення виниклих проблем терміново потрібні гроші. Добре, якщо у вас є друзі або родичі, які дадуть у борг. Але якщо необхідну суму не вдається знайти, то доведеться вдатися до допомоги кредиторів і взяти гроші під відсоток.
Інструкція
1
Для того щоб взяти гроші під відсотки, зверніться в банк. В даний час кредитні установи пропонують різні програми кредитування. Вони відрізняються швидкістю розгляду заявки, величиною процентних ставок, кількістю необхідних документів. При цьому зверніть особливу увагу на те, в якому банку отримувати кредит. Вибирайте установи з великим досвідом роботи в сфері кредитування, надійно себе зарекомендували. Ретельно вивчіть умови надання грошей в кожному.
2
Якщо вам потрібні гроші на короткий термін, то спробуйте звернутися в невелику кредитну організацію. Однак процентні ставки в них вище, ніж у банку, але зате термін розгляду заявки досить короткий: гроші вам можуть видати вже через пару годин після звернення. Слід зазначити, що деякі банки в даний час також надають експрес-кредити. Вони видаються без забезпечення і без довідок про доходи. Від вас буде потрібно лише паспорт та іншої документ, що засвідчує особу. Але зверніть увагу на умови видачі подібних кредитів, з'ясуйте у кредитного інспектора, чи передбачені комісії за видачу кредиту і обслуговування рахунку, штрафи за дострокове гасіння. Часом ці критерії збільшують процентну ставку настільки, що її реальна величина виявляється в рази вище заявленої.
3
Якщо у вас немає можливості або часу займатися пошуком банку та оформленням документів, зверніться до кредитного брокера. Він знайде підходящий для вас банк і прийнятні умови кредитування, а також підготує і оформить необхідні документи. Однак будьте готові до того, що плата за подібні послуги виражатиметься в процентах від величини цього кредиту.
4
Якщо з яких-небудь причин банки та інші кредитні організації відмовляють вам у видачі кредиту, то взяти гроші під відсотки можна у приватної особи. Як правило, терміни таких позик невеликі, але відсотки набагато вище банківських. Обов'язковою умовою надання подібних кредитів зазвичай є застава майна. Якщо ви вирішили взяти кредит у приватної особи, то уважно прочитайте договір, перш ніж його підписати. Це убезпечить вас від різних несприятливих ситуацій в майбутньому.