Що таке вантажу.

Тим, то хоче бути в курсі модних подій і розбиратися в тому, що носити, необхідно в подробицях знати модні напрямки та стилі. Вінтаж є одним з них і має свої характерні особливості.
Інструкція
1
Спочатку це слово вживалося лише стосовно до терміну витримки елітних вин, і так називалися лише ті сорти, які мали особливим якістю і вироблялися ексклюзивно. Вважалося, що такий напій унікальний і володіє особливою цінністю, представляючи собою раритет серед вин. Поступово слово «вінтаж» проникло і в індустрію моди, займаючи в ній сьогодні гідне місце.
2
В ідеалі вінтажний стиль передбачає носіння оригінальних речей і аксесуарів, постарілих природним шляхом і вироблених не пізніше початку 80-х років, але й не раніше 60-х років минулого століття. Все, що випущено до цього періоду, відноситься до стилю ретро. Відмінність вінтажного одягу від звичайних старих речей в тому, що вона представляє тенденції моди минулої епохи, тому далеко не кожну сукню, що збереглася з молодості мами, можна вважати вінтажним.
3
Чим старіше вінтажні речі, тим вони оригінальніші. При формуванні гардероба важливо враховувати не тільки вік одягу, але і те, як вона комбінується з іншими предметами гардеробу. У відповідному стилі підбирається не тільки плаття, але і взуття. Дуже важливі аксесуари, від фасону сумочки до запаху парфумів.
4
Від справжнього вінтажу відрізняється псевдовінтаж, що представляє собою речі, створені сьогодні, але в стилі тієї епохи, яку вони копіюють. Саме такими є багато речей в дизайнерських колекціях, так як вони дозволяють проявити фантазію і створити свій унікальний образ, а не задовольнятися тими речами, що залишилися в спадщину.
5
Вінтажний одяг не має обмежень по своєму призначенню, фасоном і кольором. Це може бути ошатне плаття або потерті джинси в комплекті з футболкою. Але тим, хто хоче одягатися в даному стилі, потрібно мати хороше почуття смаку і тонко відчувати грань між незвичайними речами з історією та гардеробом лахмітників. Інакше великий ризик того, що з безглуздого наряду з бабусиної скрині створити стильний образ не представиться можливим.