Як знайти перекладача в штат.

Складність пошуку штатного перекладача в тому, що досвідчені та грамотні фахівці часто воліють працювати поза штатом - на декількох серйозних замовників за вільним графіком. Окрему труднощі представляє тестування його професійних навичок. Адже фахівця, що володіє на належному рівні робочими мовами, в компанії може і не бути.
Інструкція
1
Додайте оголошення про вакансії на спеціалізованих сайтах з пошуку роботи. Поряд з ними можуть бути ефективні спеціалізовані ресурси для представників цієї професії. Наприклад, сайт «Місто перекладачів», де передбачено розділ для вакансій, у тому числі і штатних. Чітко викладіть вимоги до перекладача, тематику, коло обов'язків, дайте інформацію про істотні умови праці. Не забудьте залишити свої координати.
2
Вивчіть резюме кандидатів, які обов'язково відгукнуться на вакансію. Виберіть тих, кого вважаєте за найбільш гідними, зв'яжіться з ними і запросіть на інтерв'ю.
3
Паралельно проведіть моніторинг резюме перекладачів, які перебувають в активному пошуку роботи. Запрошуйте на інтерв'ю тих з них, хто вас найбільш зацікавить.
4
Проведіть співбесіду з кандидатами. Враховуйте при цьому, що завжди корисно мати резерв - кілька потенційно найбільш підходящих кандидатів для кожної відкритої вакансії. Тому намагайтеся мати в запасі хоча б двох людей, яким були б готові зробити пропозицію.
5
Попросіть кандидатів надати рекомендації від колишніх роботодавців або відгуки клієнтів. Багато перекладачі самі викладають їх свого онлайн-портфоліо. Зв'яжіться з рекомендувача, по можливості поговоріть з ними. Це дозволить не тільки перевірити рекомендації кандидата, але і отримати додаткову інформацію про нього.
6
Влаштуйте по можливості кожному кандидату тест - попросіть виконати переклад. Краще всього, якщо у вас в штаті є фахівець, що володіє достатньою кваліфікацією для оцінки претендентів на вакансію перекладача. Але при його відсутності можна звернутися за допомогою в будь бюро перекладів. Ця послуга платна але обійдеться дешевше найму свідомо невідповідної фахівця.
7
Зв'яжіться з кандидатом, якого вважаєте найбільш підходящим, і домовтеся з ним про подальші дії: коли він повинен оформитися в штат і приступити до роботи.