Як правильно їсти, щоб схуднути.

Для організму найбільш корисно розлучатися з вагою поступово, без різких ривків і жорстких обмежень. Тому найкраще налагодити таку систему харчування, яка дозволить схуднути без дієт.
Вам знадобиться
  • - невелика посуд;
  • - продукти.
Інструкція
1
Привчіть себе харчуватися регулярно, не пропускаючи прийомів їжі. При цьому обов'язково повинен бути присутнім сніданок, так як він сприяє активізації обміну речовин і необхідний організму. Найкраще харчуватися маленькими порціями з тимчасовим інтервалом в декілька годин, в цьому випадку відсутній ризик переїдання, властивий тим, у кого вечеря є основним і чи не єдиним прийомом їжі.
2
Зменшіть калорійність вживаних продуктів, замінивши їх більш дієтичними. Так можна знизити кількість щодня вживаних калорій без збитку різноманітності меню. Для цього змініть майонез на оливкову олію, ковбасу та копченості - на відварне м'ясо, випічку - на хліб з борошна грубого помелу.
3
Краща їжа для схуднення - це фрукти і овочі. Візьміть за правило в кожен свій прийом їжі обов'язково з'їдати їх. Переваги подібних продуктів - в низькій калорійності, а також в сприянні нормалізації травлення завдяки великій кількості клітковини.
4
Змініть звичні глибокі тарілки для першого і об'ємні страви для другого на дрібненькі салатники або невеликі блюдця. Це допоможе скоротити обсяги з'їдаються порцій.
5
Їжте повільно, насолоджуючись кожним шматочком їжі. Насичення приходить не раніше, ніж через 20 хвилин, тоді як в поспіху за цей період можна з'їсти значно більше. Ретельно пережовуючи їжу, ви допоможете їй швидше перетравлюватися, а це також перешкоджає відкладанню зайвих жирів.
6
Постарайтеся позбутися від перекусів. Перед тим як покласти що-небудь в рот, подумайте, чи дійсно відчувається почуття голоду або ж просто хочеться побалувати себе смачним або заїсти стрес. У такі хвилини найкраще випити кілька ковтків води, без достатнього вживання якої правильно харчування для схуднення неможливо. Вода допомагає навіть при відчутті голоду, а також не має калорій.