Як подивитися, хто зараз на форумі.

В інтернеті можна знайти безліч форумів абсолютно різної тематики. Багато заводять так нових друзів. Щоб подивитися, чи є зараз знайомий на форумі, існує кілька способів.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - активна обліковий запис на форумі.
Інструкція
1
Якщо ви хочете дізнатися, хто перебуває на форумі в даний момент, вам необхідно зайти на головну сторінку проекту. Перейдіть по кореневої посиланням або відкрийте її в новій вкладці, натиснувши на посилання правою кнопкою миші і вибравши пункт в меню «Відкрити посилання в новій вкладці».
2
Прокрутіть список подфоруму в самий низ. Там зазвичай розташовується інформація про присутніх на форумі, показується останній зареєстрований користувач, чий сьогодні день народження, тощо. Вас цікавить секція «Зареєстровані користувачі», «Користувачі онлайн» або «Зараз на форумі».
3
У списку ви знайдете ники учасників конференції, які присутні на сайті. Вони можуть розташовуватися в алфавітному порядку або за часом перебування людини на форумі, коли останній зайшов відображається першим або, навпаки, в кінці списку. Врахуйте, що ця інформація постійно оновлюється. Тому, якщо ви чекаєте певної людини в конференції, вам слід частіше оновлювати головну сторінку.
4
На деяких ресурсах є можливість дивитися, хто знаходиться в підфорумах. Внизу списку тем приватної конференції ви можете побачити секцію «Даний подфорум читають», і потім будуть перераховані ники користувачів, які зайшли в обраний вами підрозділ. Ця функція присутня не в усіх форумах.
5
На деяких сайтах адміністрація прибирає інформацію про присутність користувачів з головної сторінки. Зазвичай її можна знайти в окремому розділі форуму. Знайдіть у меню пункт «Користувачі», потім виберіть «Користувачі онлайн». Вам покажуть список всіх учасників конференції, що знаходяться в мережі.
6
На багатьох форумах зараз встановлені чати для швидкого спілкування. В меню чату зазвичай можна знайти всіх спілкуються користувачів. На жаль, найчастіше відображається тільки інформація про учасників, які перебувають на головній сторінці або на сторінці чату. Користувачі, які читають підфоруми, швидше за все у списку не показані.
Зверніть увагу
На деяких форумах вам не вдасться дізнатися списки користувачів, присутніх на сайті.
Корисна порада
Іноді інформація про користувачів онлайн доступна тільки зареєстрованим користувачам, тому авторизуйтесь або зареєструйтесь на форумі.