Як підключити радіотелефон.

Радиотелефон - це телефон, який складається з базової станції (бази) і однієї або декількох трубок (бездротових терміналів). База радіотелефону підключається до телефонної мережі, сигнал між трубками передається за допомогою радіохвиль. Такий апарат, крім зв'язку з телефонною мережею, може підтримувати зв'язок між трубками однієї бази. Щоб встановити радіотелефон, зовсім не обов'язково викликати фахівця. Ви все зробите самостійно, якщо будете уважно слідувати інструкції по установці.
Інструкція
1
Для початку виберіть місце, де буде встановлений радіотелефон. Не бажано, щоб він розташовувався поруч з холодильником, СВЧ-піччю, пральною машиною та іншою технікою, а також безпосередньо в близькості з металевими предметами, джерелами тепла та електромагнітних полів. Також, бажано, щоб на телефон не потрапляли прямі сонячні промені, не впливала підвищена вологість.
2
Найкраще місце для установки радіотелефону визначте досвідченим шляхом. Якщо ви встановлюєте радіотелефон в офісі, то візьміть до уваги, що базові блоки повинні бути встановлені на відстані не менше двох метрів один від одного. Якщо цього не буде, то неможливо буде передавати інформацію між базою і трубкою.
3
Перед тим, як підключити радіотелефон, зарядите акумуляторну батарею протягом часу, зазначеного в інструкції, а також встановіть код безпеки. Для цього покладіть трубку на базу і натисніть клавішу "page". Система управління автоматично встановить код. Це повторюйте кожен раз, коли відключаєте базу або акумуляторну батарею, так як в таких випадках код скидається і трубка втрачає зв'язок з базою.
4
Підключіть радіотелефон до телефонної мережі за допомогою модульного з'єднувача. До звичайних телефонних розеток він не підходить, тому придбайте заздалегідь перехідник.
5
Штирові роз'єми блоку живлення також не підходять з стандартним розеткам, підключіть їх до розеток електромережі також за допомогою відповідного переходніка.Осторожно звертайтеся з радіотелефоном, уникайте ударів, падіння, так як в конструкції апарату є деталі, достатньо чутливі до механічних пошкоджень , які і можуть вивести його з ладу.