Як вибирати плетені меблі для дачі.

Дачна ділянка для міських жителів є відмінним місцем для повноцінного відпочинку від суєти великого міста. Плетені дачні меблі допоможе добротно облаштувати і прикрасити ваш земельну ділянку. А от як правильно вибрати плетені меблі, знає далеко не кожен любитель-садовод.
Інструкція
1
Дачні меблі є найважливішою складовою земельної ділянки, на якій ви проводите досить багато вільного часу. Незалежно від фінансових можливостей, моди і стилістичних переваг вона повинна задовольняти вимоги дачної специфіки. Тому слід вибирати плетені меблі саме для дачі. Для її виготовлення в основному використовують такі натуральні матеріали як ротанг або бамбук.
2
Плетені меблі функціональна, вона відмінно виглядає на відкритій терасі і в заскленій терасі. Такі меблі втілює в собі декоративні якості. Зверніть окрему увагу на таку обставину, як доступність сей покупки. Плетені меблі виробляється у величезній кількості зарубіжними і вітчизняними компаніями. Тому вона доступна в широкому ціновому діапазоні. Вітчизняна плетені меблі нітрохи не поступається закордонним конкурентам за якістю, але коштує набагато дешевше.
3
Кількість стиків є одним з найважливіших критеріїв при виборі плетених меблів для дачі. У меблів від відомих виробників, які гідно себе зарекомендували на ринку, як правило, існує всього один ротангових стик. Тому перед здійсненням покупки ретельно перевірте місця стиків і цілісність плетіння. Якщо воно неоднорідне і існують видимі надломи, така плетені меблі прослужить вам недовго.
4
Ротанг зазвичай фарбують олійною фарбою на поліуретановій основі, потім меблі покривається спеціальним лаком. Не варто лякатися, якщо вперше сівши в ротангове крісло, ви почули характерний тріск або хрест. Таким чином розриваються лакові спайки в місцях схрещування ротангів прутів. Жодної загрози для вашого крісла і вас немає.
5
Меблі європейського виробництва, на відміну від латиноамериканського і азіатського, відрізняється великою різноманітністю і хитромудрістю дизайну. Така різноманітність кольорів і форм було досягнуто завдяки тому, що у виробництві використовується відразу кілька матеріалів: метал, дерево і навіть скло. Поєднання металевого каркаса з натуральним матеріалом виглядає вишукано і сучасно.