Як вибрати намет для риболовлі.

Зручна, комфортна і правильно підібрана палатка є невід'ємною частиною зимової екіпіровки для теперішнього і досвідченого рибалки. Вона відмінно захищає від вітру і морозу, тим самим сприятливо впливаючи на результативність улову. Якщо рибалці комфортно і тепло, то можна віддатися улюбленій справі повністю.
Інструкція
1
Основна особливість зимової намети - відсутність днища. Намет встановлюється на лід і захищає від вітру, а також від сторонніх очей. При використанні будь-яких опалювальних приладів під час тривалого перебування на льоду, повітря прогрівається до п'ятнадцяти-двадцяти градусів, що дозволяє рибалці перебувати в ній навіть без верхнього одягу. Використання палатки збільшує комфорт, але знижує мобільність риболова.
2
При виборі палатки слід звернути особливу увагу на її вагу. Вона повинна бути компактною, легкої та мобільного в розкладанні. Адже зрозуміло кожному, що простіше тепліше одягнутися, ніж тягти великий вантаж, до того ж незручний і неповороткий. Тому враховуйте це при покупці зимової намети.
3
Палатка для зимової риболовлі повинна в лічені секунди розкриватися, легко і швидко встановлюватися. Тим, хто встановлював хоч раз палатку на сильному пронизливому вітрі, не варто навіть нічого пояснювати. Оптимальний час для розкладання намету - тридцять секунд. Її демонтаж і укладання в чохол повинні займати максимум хвилину.
4
Якісна і хороша палатка для зимової риболовлі має бути виготовлена зі спеціальної синтетичної тканини, яка не буде продуватися і промокати, або ж з щільного брезенту. Каркас палатки повинен складатися з композитних матеріалів або алюмінію. Вони стійкі до корозії і міцні. Що ж стосується конструкції, то вона зазвичай двох типів: самонесущая система дуг і зонтичного типу, а каркас повинен витримувати великі навантаження.
5
Головне на зимовій риболовлі - тепло, тому в конструкції палатки повинна бути передбачена можливість обігріву (рідкопаливними, газовими або портативними обігрівачами). Загалом, палатка повинна повністю відповідати вимогам зимової риболовлі, адже від цього залежить ваш комфорт і здоров'я. Не економте і не вибирайте те, що дешевше, інакше можна в наслідку пошкодувати про це.