Як піти в похід.

Похід - відмінний варіант зміни обстановки, особливо для жителів великих міст, втомлених від роботи в офісі. Оскільки ця послуга затребувана, не важко скористатися пропозицією туроператорів, які влаштовують походи по красивих місцях в супроводі професійних інструкторів. Такий фахівець знає місцевість і стежить за тим, щоб туристи дотримувалися техніки безпеки на маршруті, знає, що робити в екстрених випадках.
Вам знадобиться
  • - гроші на оплату послуг турфірми;
  • - квитки до стартової точки походу і від фінішної;
  • - похідні одяг (брюки, теплі речі - в тому числі влітку, штормовка) і взуття - оптимально трекінгові черевики або кросівки, ні в якому разі не кеди;
  • - індивідуальне спорядження (спальний мішок або спальник, гумовий туристичний килимок) - може надаватися організатором походу;
  • - аптечка по індивідуальних потреб;
  • - кошти від комах;
  • - крем для засмаги.
Інструкція
1
Виберіть час і варіант бажаного походу: взимку або влітку, на лижах, пішки, на конях, по воді, по горах або рівнині. Визначте також місцевість, яку хотіли б відвідати. Можливі варіанти походів як по околицях рідного міста, так і в далеких краях. Традиційними напрямками походів вважаються Північний Кавказ, Крим, Урал, Алтай, Прибайкалля. Однак цікаві варіанти пропонуються і в Центральній Росії: сплави по річках в Тверській області, кінні походи по Костромській і Івановської областям, кінні та піші походи по республіках Марій Ел та Удмуртії і ін. Але, чим далі маршрут від вашого будинку, тим дорожче обійдеться шлях туди і назад.
2
Визначте бажані дати походу. Особливість таких турів в тому, що вони чітко прив'язані до конкретних дат, чому можуть сприяти кліматичні особливості конкретної місцевості. Наприклад, бродити по тайзі на Алтаї небажано в квітні-травні через високу активності кліщів. А для сплаву в Тверській області оптимальний час - весняна повінь. В інший час рівень води може бути просто недостатнім для екстриму. Якщо у вас є можливість вибирати дати відпустки, спробуйте виходити від походу по цікавого маршруту і відпочивати в той час, коли гарантовано на нього потрапляєте.
3
Вивчіть пропозиції походів по цікавлять, на підходящі дати. Не обмежуйте коло пошуку пропозиціями посередників. При спілкуванні безпосередньо з туроператором, особливо якщо у того є свій сайт, вибір доступних варіантів може виявитися більше, а ціни нижчі. Подивіться, що пропонують конкуренти, в тому числі в інших містах. Наприклад, активні походи по Алтаю організовують турфірми в Барнаулі і Новосибірську, а Кримом і Кавказом займаються як регіональні, так і московські туроператори, що спеціалізуються на активному відпочинку. Вивчіть також відгуки туристів про цікавлять туроператорах і організованих ними походах.
4
Вибрати найбільш відповідний варіант, забронюйте його онлайн або електронною поштою, телефоном, за допомогою програм миттєвого обміну повідомленнями.
5
Переведіть передоплату, повну або часткову, найбільш зручним для вас способом з доступних.
6
Уважно вивчіть пам'ятку туриста, яку надішле вам туроператор при підтвердженні бронювання: що мати з собою, до чого бути готовим, які послуги, включаючи прокат спорядження, входять у вартість путівки, а за що доведеться доплатити. Ця інформація зазвичай присутній також на сайті туроператора в описі походів або особливому розділі.
7
Прибудьте в точку збору до потрібному часу і виступайте на маршрут в складі групи.