Як піти в походи вихідного дня.

Походи вихідного дня по праву вважаються найдешевшим варіантом активного відпочинку, так як припускають мінімальний термін використання спорядження, мінімум витрат на харчування та інші послуги, включені у вартість путівки. Купувати такі активні тури краще у фірм, тоді у вартість путівки буде входити страховка, спорядження і послуги професійного інструктора.
Вам знадобиться
  • - інформація про пропозиції щодо організації походів вихідного дня у вашому або іншому регіоні;
  • - індивідуальна екіпірування відповідно до рекомендацій організаторів;
  • - індивідуальне спорядження (може надаватися організаторами).
Інструкція
1
Визначте термін і тип цікавить вас походу з пропонованих туроператорами. Залежно від бажання і фінансових можливостей ви можете відправити в одно- або дводенний похід. На так звані «довгі вихідні», що збільшуються за рахунок державних свят, часто пропонуються походи з кількома ночівлями. Влітку можуть організовуватися піші, водні, кінні та комбіновані походи, взимку - піші та лижні. При виборі туру не по своєму регіону враховуйте при плануванні також витрати і час на дорогу до початкової і від кінцевій точці маршруту.
2
Вивчіть відгуки інших туристів про цікавлять фірмах і організованих ними походах.
3
Зверніться в обрану фірму і зробіть замовлення. При завчасному придбанні путівки у вас більше шансів на наявність вільних місць. Часто при бронюванні потрібно внести передоплату: при замовленні заздалегідь зазвичай часткову, а якщо до початку походу залишилося небагато часу, повну.
4
Проведіть оплату найбільш зручним для вас способом: готівкою або карткою в офісі туроператора, банківським переказом на його розрахунковий рахунок або іншим за погодженням з ним.
5
Вислухайте або вивчіть при наданні вам письмово уважно рекомендації оператора щодо екіпіровки, необхідного спорядження, якщо воно не надається в рамках вартості путівки або за окрему плату, та ін. І строго їм дотримуйтесь.
6
Прибудьте до призначеного часу в стартову точку (це може бути як початковий пункт вашого походу, так і місце, звідки вас туди доставлять транспортом туроператора або ви будете слідувати самостійно у складі групи і в супроводі інструктора) і вирушайте за маршрутом походу .
Корисна порада
У великих містах часто знаходяться ентузіасти, які безкоштовно запрошують всіх бажаючих в одноденні піші походи влітку і піші та лижні взимку. Їх координати і варіанти маршрутів можна знайти в інтернеті.