Як організувати велопарад.

Велопарад - це захід, призначений для маси людей. Тому в першу чергу ви повинні потурбуватися про їхню безпеку і про те, щоб не виникло конфліктів із законом.
Інструкція
1
УчастнікіПодумайте, скільки чоловік орієнтовно може взяти участь у вашому параді. Скажімо, якщо в місті досить активно велосипедний рух, на ваш заклик можуть відгукнутися багато. Створіть сторінку вашого велопараду в соціальній мережі. Розішліть запрошення, трохи порекламіруйте її. Поступово будуть вимальовуватися можливі учасники і їх кількість. Визначте день проведення велопараду. Зручно, якщо це буде вихідний.
2
МаршрутПродумайте його грунтовно. З одного боку, він повинен бути достатньо популярним, щоб залучити людей, з іншого - безпечним. Зазвичай вибирають центральні вулиці. Рух на них, як правило, досить добре регулюється.
3
БезопасностьЕто головний пункт підготовки вашого заходу. Оскільки велосипедисти - учасники дорожнього руху, подбайте про те, щоб всі вони отримали інформацію про правила поведінки на дорозі. Щоб убезпечити себе і їх від можливих неприємностей, ви повинні погодити велопарад з місцевою владою. Повідомлення про проведення публічного заходу необхідно направити в місцевий орган виконавчої влади за 10-15 днів до велопараду (не раніше і не пізніше цього терміну). При цьому потрібно буде вказати точний маршрут, передбачуване число учасників, мети заходу, призначити відповідальних осіб. Не пізніше як через три дні ви повинні отримати офіційну відповідь (згода або які-небудь пропозиції щодо зміни маршруту тощо.).
4
Влада в день узгодженого параду зобов'язані забезпечити додаткову безпеку учасників і надання їм медичної допомоги. Можливо, частина автомобільного маршруту перекриють на час проведення вашої акції. У свою чергу, ви повинні стежити за дотриманням закону і порядку під час велопараду (в іншому випадку відповідальність буде лежати і на вас). Подбайте, щоб велосипедисти поводилися мирно, що не ображали інших (в тому числі глядачів параду), що не розпалювали між ними ворожнечу. Крім того, ви повинні дотримати точність маршруту і закінчити акцію до 23 годин.