Як зняти житло біля моря.

Коротку пору відпусток багато росіян воліють проводити на морських курортах. Для того щоб відпочинок був приємним і комфортним, вам неодмінно доведеться потурбуватися пошуками житла.
Інструкція
1
Іноді відпускники, одного разу відкривши для себе прекрасне місце відпочинку, воліють щороку вирушати саме туди. Можливо, серед ваших знайомих є такі люди. Вони з задоволенням поділяться з вами враженнями про місто, розкажуть переваги цього житла, дадуть контактні телефони власника будинку. Вам залишається лише зателефонувати і забронювати квартиру.
2
Якщо заздалегідь наміченого місця у вас немає, вирішите, в яке місто ви поїдете, а потім зайдіть на його сайт. Знайдіть розділ «здача житла в оренду» і ви побачите численні кімнати, квартири, дачі і будинки, які чекають своїх постояльців. Зазвичай описи забезпечені фотографіями, на яких ви можете подивитися обстановку в номері, сам будинок і прилеглу територію. У разі якщо вас влаштовує житло і його вартість, зв'яжіться з власником по e-mail або контактним телефоном, який буде вказаний під його оголошенням. Зазвичай власники вимагають передоплату за один-два дні. Також зверніть увагу, що в залежності від місяця, коли ви будете знімати житло, у нього буде різна вартість.
3
Ви вирішили не морочити собі голову з пошуками і приїхали на море на авось. Не біда - на пероні вас зустрінуть місцеві жителі, які здають житло. Збройні табличками, вони самі шукають своїх клієнтів. Вибір величезний - від особняків до невеликих кімнат в хазяйських будинках. Запитуйте про умови, дізнавайтеся ціни і, якщо якийсь із варіантів вам сподобався, вирушайте подивитися житло.
4
Ви можете піти з вокзалу і відправитися прогулятися по місту. По дорозі вам будуть зустрічатися вдома, на воротах яких висітиме табличка «Здається житло». Якщо місце вам подобається, сміливо стукайте і все дізнавайтеся - які умови, скільки доведеться платити. Не варто м'ятися і обіцяти подумати, а потім повернутися, так як за вами прийдуть наступні туристи і, цілком можливо, що через годину квартира вже буде зайнята.