Як подивитися запис з камери відеоспостереження. Як подивитися запис з відеокамери на телефоні.

Камери відеоспостереження встановлені зараз практично повсюдно, їх записи часто допомагають у розкритті правопорушень. Іноді може виникнути бажання переглянути запис з якоїсь конкретної відеокамери або побачити живу трансляцію в інтернеті.
Інструкція
1
Записи з відеокамер зберігаються на жорсткому диску відеореєстратора або відеосервера. Як правило, можливість переглядати записи камер мають їх власники. На практиці з такими записами зазвичай працюють співробітники служб безпеки тих об'єктів, на яких ці камери встановлені. Доступ до інформації обмежений, і якщо ви захочете ознайомитися з записами з тією чи іншою камери, вам цього просто не дозволять зробити.
2
Якщо у вас є реальна необхідність побачити запис з камери спостереження, зверніться в поліцію з відповідною письмовою заявою. У ньому опишіть, чому вам необхідно побачити даний запис. Так як співробітники правоохоронних органів мають право переглядати записи з відеокамер спостереження, вам можуть дозволити познайомитися з потрібними відеоматеріалами. При перегляді поруч з вами буде присутній працівник поліції.
3
Існує велика кількість відеокамер спостереження, зображення з яких транслюється в інтернет. Побачити картинку з цих камер може будь-хто, для цього треба лише знати потрібну адресу. Як правило, такі камери встановлюють в найбільш важливих або цікавих місцях. Наприклад, відвідайте ресурс Geocam, вам будуть доступні зображення з відеокамер, встановлених в самих різних куточках світу. Рейтинг Топ-10 показує десять найбільш популярних відеокамер. Вам доступні не тільки панорами з різних міст світу, але і трансляції із зоопарків, природних парків і заповідників.
4
Дуже непоганими можливостями володіє сайт «Відео онлайн web камери світу». Відеокамери в самих різних містах світу дозволять вам побачити, що відбувається на їхніх вулицях. Щоб побачити зображення, досить вибрати в списку рядок з потрібною відеокамерою і клікнути її мишкою. Багато відеокамери транслюють зображення зі звуком, що робить перегляд набагато цікавішим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jYTUmLxhFWs