Як зробити картинки на білому фоні.

Іноді в дизайнерських цілях потрібно відокремити фрагмент зображення від строкатого фону і розмістити його на однорідному. Ця операція виконується в графічному редакторі. Зробити картинки на білому фоні можна різними способами. Все залежить від того, якими інструментами вам найзручніше користуватися.
Інструкція
1
Для обробки зображення виберіть такий графічний редактор, який підтримує роботу з шарами, наприклад, Adobe Photoshop. Запустіть його і відкрийте потрібну фотографію. Скопіюйте картинку на новий шар. Для цього виділіть зображення, клацніть правою кнопкою миші по полотну і виберіть в меню команду «Скопіювати на новий шар». Далі виберіть той спосіб дій, який порахуєте для себе більш легким.
2
Зробіть активним інструмент «Ластик» та зітріть їм всі зайві деталі на новому шарі, залишивши недоторканим лише той фрагмент, який повинен бути розміщений на білому фоні. Переключіться на оригінал зображення або створіть додатковий шар під «очищеним» елементом. Виберіть в палітрі білий колір, в меню «Правка» клацніть по команді «Виконати заливку» або натисніть клавіші Shift і F5. Підтвердіть свої дії у вікні запиту. Об'єднайте шари і збережіть зображення.
3
Також ви можете скористатися іншими інструментами. Переконайтеся, що ви перебуваєте на новому шарі з продубльованих зображенням. З інструментів виділення виберіть «Чарівну паличку» або «Магнітне ласо». Обведіть їм контур того об'єкта, який повинен залишитися на шарі. Інвертуйте виділення і натисніть на клавішу Delete. Непотрібний фрагмент буде видалений. Залийте нижній шар білим кольором.
4
Для даних цілей існує ще один спосіб. Він підійде в тому випадку, якщо фон, від якого потрібно позбутися, більш-менш однорідний. В меню «Виділення» виберіть команду «Колірний діапазон». Відкриється нове діалогове вікно. Вкажіть в ньому колір, який треба виділити, налаштуйте глибину розпізнавання. Натисніть кнопку ОК. Видаліть клавішею Delete виділений фрагмент, створіть шар з білим фоном.
5
У випадках, коли фон занадто строкатий, можна створити чорно-білу маску, відрегулювати контрастність, і працювати з нею, як з трафаретом. А можна скористатися одним з численних плагінів, призначених для відділення об'єктів від фону. Інсталювати їх можна з диска або завантаживши інсталяційний файл з мережі інтернет.