Як дати доступ іншим користувачам. Як дати доступ до папки іншим користувачем.

Виділяють кілька різних способів, що забезпечують загальний доступ до файлів іншим користувачам. Ось деякі з них: створення мережі комп'ютер-комп'ютер, конференц-зал, через сайти і файлообмінники, через електронну пошту, через знімний носій. А також загальний доступ напряму до файлів - з папки «Загальне» або з будь-якої іншої. Вибір способу визначається тим, кому буде відкритий доступ , який це передбачає рівень захисту і, відповідно, де краще розмістити дані папки.
Інструкція
1
Доступ з папки «Загальне» застосовують, якщо всі файли загального доступ а зберігаються в одному місці, окремо від інших документів і папок. Або ж у тому випадку, коли в спеціальному дозволі для групи користувачів немає необхідності. Для цього достатньо скопіювати всю інформацію в папку «Загальне» та зняти заборону, встановлений за замовчуванням. Оскільки будь-який учасник мережі має доступ до перегляду вмісту папки, можна встановити обмеження на зміну зберігається інформації або поставити пароль (якщо комп'ютер не в домені).
2
Доступ з будь-якої папки доцільний тоді, коли періодично відбувається оновлення і додавання файлів, для загального перегляду документів, медіа, зображень і т.д. Такий доступ необхідний у тому випадку, якщо розмір даних файлів великий і займає додаткове місце при копіюванні в папку «Загальне», коли потрібно відкрити доступ виділеної групі користувачів, обмеживши його для решти . Ви також можете персоніфікувати користувачів (одного або групу), які мають право вносити зміни певного роду і встановити пароль.
3
Для цього, вкажіть потрібну папку, і натисніть «Загальний доступ » на панелі інструментів. Пропишіть ім'я, групу або виберіть «Все» і натисніть «Додати» або створіть нового користувача (новий обліковий запис). Далі задайте ступінь дозволів: «Співавтор» або «Співвласник» (дозволена зміна та видалення), «Пристрій читання» (тільки перегляд). Після цей розішліть посилання із зазначенням шляху доступ а по електронній пошті.