Що не провалити іспит.

Екзаменаційна пора - період підвищеного стресу, адже провал в ряді випадків може закрити дорогу до вузу або позбавити стипендії. Щоб позбавити себе від двійок і перездач, зовсім не обов'язково витрачати весь свій час на посилену підготовку. Існує декілька ефективних способів не провалити іспит.
Вам знадобиться
  • Приклади до теоретичної частини.
Інструкція
1
При підготовці до іспиту підберіть на кожен квиток кілька яскравих прикладів, бажано, тих, які не озвучував викладач. Як правило, вони запам'ятовуються набагато краще, ніж теорія. Крім того, цікаві факти або цікаві практичні випадки зроблять ваш відповідь більш яскравим. На іспиті іноді вам буде досить згадати приклади, щоб відтворити в пам'яті теоретичну частину.
2
Постарайтеся мати хоча б мінімум знань по кожному квитку. Протягом часу, виділеного для підготовки, запишіть основні факти, які пам'ятаєте. Постарайтеся мислити логічно і згадати відсутню інформацію. Наприклад, в предметах гуманітарного циклу відповідь на деякі квитки допоможе сформувати ваша загальна ерудиція, знання з інших дисциплін.
3
Якщо у вас є час, спробуйте слухати відповіді інших здають. Вашим товаришам можуть попастися схожі квитки, і в результаті ви зможете почути дати, імена, формули, закони, які допоможуть вам пригадати необхідну інформацію, а в деяких випадках навіть сформувати повноцінну відповідь.
4
Під час відповіді тримайтеся впевнено, говорите правильно побудованими фразами. Навіть якщо ви погано знаєте відповідь на квиток, чи не показуєте цього. Однак, якщо викладач задає вам конкретне питання, на який ви не можете відповісти, чесно зізнайтеся в цьому, не намагаючись відмовити що-небудь і знижуючи довіру до вас.
5
Якщо іспит проходить у письмовій формі, постарайтеся зосередитися і зробити максимум завдань. Навіть якщо ви не знаєте правильної відповіді або рішення, пишіть будь-яке. Спробуйте показати хід вашої думки: у ряді випадків викладачі можуть підвищити бал вже за це.
6
Якщо перед вами тест, ніколи не залишайте порожніх відповідей: якщо не знаєте правильного, виберіть будь навмання. Так ви помітно збільшуєте шанси на хороший результат. При виборі варіантів на незнайомий питання дійте методом виключення: відтинайте свідомо неправильні й абсурдні відповіді, а потім зупиніться на максимально підходящому за змістом.