Як уникнути стресових ситуацій на роботі.

Стресові ситуації на роботі можуть виникати з різних причин: конфлікти з начальством або колегами, труднощі з клієнтами, необхідність займатися занадто складними і відповідальними проектами, боязнь допустити помилку і т.п. Однак при бажанні неприємних моментів можна уникнути чи навчитися не ставитися до них надто серйозно.
Інструкція
1
Перед тим як прийти на роботу, постарайтеся налаштуватися на краще. Встаньте раніше, приведіть себе в порядок, не поспішаючи поснідайте і випийте чашечку улюбленого чаю або кави. Не звертайте уваги на тисняву в громадському транспорті, неввічливих водіїв на дорогах і т.п., намагайтеся зберегти гарний настрій.
2
Прийшовши в офіс, думайте тільки про позитивні риси своєї роботи, але не нагадуйте собі про ті труднощі і неприємності, які можуть вас чекати. Добре почніть день, і уникнути стресів буде набагато легше. Якщо ж ви будете дратівливим, злим, готовим до найгіршого ще з ранку, день навряд чи виявиться вдалим.
3
Постарайтеся звертати якомога менше уваги на колег, які вас дратують. Уявіть, що вони малюки в підгузках, мультиплікаційні герої, безглузді персонажі тощо, які не можуть заподіяти вам ніякої шкоди.
4
не вплутуватися в перепалки або відповідати на образи, просто ігноруйте неприємних людей. Так ви зможете уникнути стресів і навчитеся не приймати близько до серця слова офісних пліткарів і просто злих людей. З тими ж, хто вам подобається, спілкуйтеся сміливо. Особливо корисно поговорити з друзями під час обідньої перерви, щоб трохи відновити сили і підняти собі настрій.
5
Постарайтеся протягом робочого дня знайти пару хвилин для відпочинку. Випийте чашку чаю, поговоріть з колегою на неробочі теми, пройдіться по офісу або просто закрийте на хвилину очі і викинете все неприємні думки з голови. Коли людина відчуває втому, він легше піддається стресу.
6
Чи не нагадуйте собі, як багато вам потрібно встигнути зробити, просто складіть план на день і сконцентруйтеся на роботі. Робіть все спокійно і розмірено, не відволікайтеся на те, щоб пожаліти себе. Неприємні думки заважають роботі, і чим швидше ви з ними впораєтеся, тим краще.
Для деяких людей слова «робота» і «стрес» стали майже синонімами. Якщо і ваша трудова діяльність незмінно пов'язана з бурхливими переживаннями і негативними емоціями, пора міняти своє ставлення до процесу.
Інструкція
1
Убезпечте себе від стресу на роботі, ставши організованим, виконавчим працівником. У співробітника, який виконує всі поставлені керівництвом завдання вчасно, і відмінно справляється зі своїми обов'язками, менше приводів, щоб нервувати. Слідкуйте за тим, щоб раціонально використовувати робочий час. Добре продумуйте свій робочий розпорядок. Будьте уважні і сумлінно ставитеся до своєї роботи.
2
Не приймайте близько до серця негативні робочі моменти. Якщо виник конфлікт з колегою, шефом або клієнтом, не варто переживати занадто бурхливо. Впоратися зі стресом можна за допомогою візуалізації. Уявіть ситуацію, в якій людина, яка доставляє вам неприємності, повністю залежить від вас або постає в непривабливому світлі. Добре допомагає в критичній ситуації дихальна гімнастика і повільний рахунок подумки.
3
При виникненні неприємної ситуації зосередьтеся не на своїх переживаннях, а на те, як виправити становище. Подумайте, що ви можете зробити, які дії краще негайно вжити, кого з колег попросити про допомогу. Якщо ситуація глобальна, поінформуйте керівництво і запропонуйте свій план дій.
4
Уникайте надмірних робочих навантажень. В стомленому, вимотати змозі навіть звичайні, дрібні неприємності будуть сприйматися вами перебільшено гостро. Тому не варто братися за кілька проектів одночасно, працювати без перерв і відпустки. Намагайтеся дотримуватися робочий графік. Постійні затримки на робочому місці можуть призвести не тільки до стресу, а й до якого-небудь захворювання.
5
Не тримайте все під своїм контролем. Деякі люди вважають за краще все робити самостійно і стежити за всім, що роблять колеги. Навчіться делегувати свої обов'язки і розподіляти навантаження. Не варто брати на себе занадто багато обов'язків. Ви ризикуєте не впоратися зовсім або зробити роботу неякісно. І в тому, і в іншому випадку вам чекає стрес через перевантаження.
6
Якщо відчуваєте, що ваші нерви на межі, припиніть роботу. Негайно відволічіться, прогуляйтеся, послухайте музику, займіться особистою справою. Навіть у самого завзятого працівника повинні бути моменти для себе. Зателефонуйте другу або випийте каву. Головне - відірватися від робочого місця і подумати про щось інше.
7
Коли якісь моменти, пов'язані з виконанням трудових обов'язків, не дають вам спокою не тільки на роботі, але і вдома, перегляньте своє ставлення до них. Пам'ятайте, що це лише робота. Часом така надмірна відповідальність позбавляє людей сну і апетиту. Не доводьте ситуацію до абсурду. Уявіть, що буде, якщо ви не впораєтеся зі своїми обов'язками. Якщо ваш труд не пов'язаний з порятунком життів або високим ризиком для здоров'я, нічого кримінального не станеться. В крайньому випадку, ви зможете знайти інше місце.