Як придумати сценарій на Новий рік.

Всі ми досить часто задаємося питанням, як відсвяткувати подію так, щоб було всім весело, цікаво. Хочеться, щоб свято залишило після себе безліч приємних спогадів. Відповідь дуже проста - головне правильно підготувати сценарій заходу. А для цього потрібно враховувати кілька моментів.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - ручка;
  • - відомі фільми;
  • - популярні книги;
  • - книга конкурсів.
Інструкція
1
Проведіть попередню підготовку. Підрахуйте кількість гостей: це будуть тільки члени вашої родини і близькі друзі, або свято організовується на більшу кількість людей. Якщо гостей буде багато, то потрібно дізнатися, що спільного між ними, які теми їх цікавлять. Наскільки люди активні і готові брати участь у різних конкурсах. Також важливо з'ясувати, чи будуть серед гостей маленькі діти.
2
На другому етапі попередньої підготовки дізнайтеся, де буде проводитися свято, тому що в залежності від розміру приміщення потрібно буде вибирати і відповідні конкурси. Це важливо, щоб ніхто не покалічився в маленькому приміщенні квартири при спробі всім разом грати в активні ігри.
3
Зверніть увагу на час, який відведено на проведення святкового заходу. Важливо, щоб всі ваші ігри та конкурси не скінчились раніше, ніж свято підійде до кінця, також і не варто писати занадто довгий сценарій, щоб не затримувати гостей довше позначеного часу.
4
На наступному етапі виберіть основний напрямок сценарію. Чи буде це тематичний Новий рік? Якщо, так, то в якій тематиці він буде проходити. Пам'ятайте, що тема Нового року повинна бути зрозуміла і близька всім запрошеним. Можливо, що загальних тем у запрошених немає, або вони не підходять для святкування Нового року. У такому випадку при написанні сценарію та конкурсів до нього найкращим буде орієнтуватися на популярні фільми і книги, що вийшли останнім часом, або яскраві соціальні події відомі всім. Це буде цікаво всім гостям і зробить їх більш активними.
5
Також при написанні сценарію та конкурсів до нього не забудьте про те, що гості буду в святковому одязі, в якій незручно, а іноді, і навіть небезпечно брати участь у деяких занадто активних конкурсах.
6
Після цього приступайте до написання сценарію. Найцікавішими є сценарії із загальним розвитком сюжету, як для дітей, так і для дорослих. Як, наприклад, в дитячих святкуваннях Нового року. Зав'язка сюжету - вкрали Снігуроньку. Далі слід розвиток сюжету, тобто конкурси, які допомагають Снігуроньку «врятувати». І в кінці - розв'язка, коли снігуроньку рятують, а діти отримують за це подарунки. Таким чином, можна вибудовувати сценарії не тільки для дитячих свят.
7
Для того щоб у підсумки отримати чудове свято не варто забувати про декілька «негласних» правилах. По-перше, на самому початку дайте гостям близько 30 хв, щоб вони встигнути поїсти і хоч трохи познайомитися між собою. По-друге, починайте з неактивних конкурсів, а «застільних», які спрямовані на те, щоб усі, навіть сидять далеко один від одного за столом люди, познайомилися. По-третє, коли гості поїли, випили, познайомилися один з одним і відчувають себе більш розслаблено і розкуто, можна приступати до основних, активним конкурсам і іграм.
Зверніть увагу
Головне, не забувайте, давати гостям між конкурсами трохи посидіти, поїсти, відпочити і просто поспілкуватися з іншими запрошеними.